Genshin Impact: Nowa aktualizacja 4.5 „Ostrza splecione z brokatem” – wysoki CTR

Nowa aktualizacja Genshin Impact, zatytułowana „Blades Weaving Betwixt Brocade”, będzie dostępna 13 marca. Gracze zostaną zaproszeni do podróży do Mondstadt, aby pomóc Jeanowi, Lisie i Rycerzom Favoniusa w rozwoju lokalnego handlu miksturami alchemicznymi.

Ważne wydarzenie sezonowe

Ta aktualizacja wprowadzi nowe, ważne wydarzenie sezonowe zatytułowane „Alchemiczne Wzniesienie”. Rycerze Fawoniusza poproszą podróżnych o pomoc Lisie w zarządzaniu sklepem z eliksirami alchemicznymi w celu promowania tego lokalnego biznesu. Gracze będą musieli zarządzać każdym etapem procesu produkcyjnego, od uprawy składników po sprzedaż mikstur klientom.

Zwiększając dochody, gracze będą mogli rozszerzyć swoją działalność, kupując nowe obiekty operacyjne i niesamowite butelki z miksturami, aby sprzedawać więcej mikstur.

Poznaj geniusza designu

Ta aktualizacja przedstawia Chiori, genialną projektantkę mody Inazuma i właścicielkę butiku Chioriya zlokalizowanego w Fontaine. Dołącza do gry jako pięciogwiazdkowa posiadaczka miecza Geo. Podczas walk przywołuje swój automat Tamoto, który zadaje obrażenia zależne od Obrony i Ataku Chiori. Kiedy w pobliżu zostanie wykryta struktura geograficzna, Chiori przywołuje dodatkowego Tamoto. Jego Wybuch Żywiołów pozwala mu wyciągnąć swoje bliźniacze ostrza i wykonać czyste cięcie, zadając obrażenia geograficzne na danym obszarze.

Podczas eksploracji Chiori może zwiększyć prędkość ruchu członków drużyny o 10%, jeśli jeden z członków ma na sobie inny niż domyślny strój lub szybowiec. W swojej najnowszej wyprawie fabularnej ujawni także więcej wyzwań i możliwości, przed którymi stoi podczas Tygodnia Mody w Fontaine.

Wprowadzono ulepszenia

Graczy z radością dowiemy się, że przygody i doświadczenia bojowe zostały ułatwione dzięki nowym optymalizacjom systemu. Na przykład „Przewodnik szkoleniowy” w menu Paimona oferuje pomocne wskazówki dotyczące ulepszania postaci w oparciu o ich poziom, talenty, broń i artefakty. Interfejsy talentów postaci wyświetlają teraz także materiały potrzebne do ulepszeń.

Genshin Impact to darmowa gra przygodowa z otwartym światem, dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Androida i iOS.

Źródło: www.bing.com