Genshin Impact: Nowa aktualizacja 4.5 „Blades tkające brokat” w Mondstadt, ogłoszone główne wydarzenie alchemiczne

Wyczekiwana aktualizacja Genshin Impact została ogłoszona przez HoYoverse na 13 marca. Wersja 4.5, zatytułowana „Ostrza tkające jedwabie”, zaprasza graczy do podróży do Mondstadt, aby pomóc Jeanowi, Lisie i Rycerzom Favoniusa w rozwoju lokalnego handlu miksturami alchemicznymi.

Nowe ważne wydarzenie: Alchemiczne Wzniesienie

Ta aktualizacja wprowadza nowe, ważne wydarzenie sezonowe o nazwie „Alchemiczne Wzniesienie”. Podróżnicy mogą odpowiedzieć na wezwanie Rycerzy Favoniusa i pomóc Lisie w prowadzeniu sklepu z eliksirami alchemicznymi, aby promować ten lokalny biznes. Gracze będą musieli zarządzać każdym etapem procesu produkcyjnego, od uprawy składników, przez warzenie mikstur, aż po sprzedaż tych mikstur klientom.

Wraz ze wzrostem dochodów gracze będą mogli rozszerzyć działalność, kupując nowe obiekty operacyjne i inwestując w wykwintne butelki z miksturami, aby zwiększyć wielkość sprzedaży.

Odkryj genialnego projektanta

Ta aktualizacja przedstawia Chiori, genialną projektantkę mody z Inazuma i właścicielkę butiku Chioriya zlokalizowanego w Fontaine. Dołącza do gry jako pięciogwiazdkowy użytkownik miecza Geo.

W walce przywołuje swój automat Tamoto, który może zadawać obrażenia w oparciu o Obronę i Atak Chiori. Kiedy wykryje w pobliżu Geokonstrukt, Chiori przywołuje drugiego Tamoto. Jego Erupcja Żywiołów pozwala mu wyciągnąć swoje bliźniacze ostrza i wykonać czyste cięcie, zadając obrażenia geograficzne AoE (obszar działania).

Podczas eksploracji Chiori może zwiększyć prędkość ruchu członków drużyny o 10%, jeśli jeden z członków ma na sobie strój lub szybowiec inny niż domyślny. Może także ujawnić więcej wyzwań i możliwości, przed którymi stoi podczas Tygodnia Mody w Fontaine, w swoim najnowszym Story Quest.

Wprowadzono ulepszenia

Graczy z radością dowiemy się, że przygody i doświadczenia bojowe zostały uproszczone dzięki nowym optymalizacjom systemu. Na przykład „Przewodnik szkoleniowy” w menu Paimona zawiera przydatne wskazówki dotyczące ulepszania postaci w drużynie w oparciu o ich poziom, talenty, broń i artefakty.

Interfejs talentów postaci wyświetla teraz także materiały do ​​ulepszeń. Genshin Impact to darmowa przygodowa gra RPG z otwartym światem, dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Androida i iOS.

Źródło: www.bing.com