Genshin Impact: Najlepsza konfiguracja Zhongli i skład zespołu

Geo Archont z Genshin Impact, Zhongli, jest bardzo poszukiwaną postacią w grze. Dzięki intrygującej historii i potężnej tarczy stał się popularnym wyborem wśród graczy. Niezależnie od tego, czy masz już Zhongli, czy planujesz go pozyskać, przygotowaliśmy najlepszą konfigurację i skład zespołu, aby zmaksymalizować jego potencjał w Genshin Impact.

Najlepsze buildy dla Zhongli w Genshin Impact

Jako postać wspierająca Zhongli specjalizuje się w tworzeniu silnych tarcz chroniących całą swoją drużynę. Dzieje się to jednak kosztem niższych obrażeń zadawanych przez jego ataki i umiejętności. Jeśli wolisz mieć Zhongli jako Sub-DPS, jego wybuch żywiołów może zadać imponujące obrażenia, poświęcając jednocześnie część siły tarczy. Aby pomóc Ci wybrać najlepszą broń i artefakty dla Zhongli, oto nasze zalecane konfiguracje:

Budowa wsparcia tarczy

Bronie:

 • Czarny frędzel
 • Słuszne nagrody
 • Fawoniusz Lance

Artefakty:

 • Wytrwałość Millelitha
  2 sztuki: PŻ +20%
  4 elementy: Kiedy umiejętność żywiołu trafi przeciwnika, atak wszystkich pobliskich członków drużyny wzrasta o 20%. Siła ich tarczy wzrasta o 30% na 3 s. Efekt ten może zostać aktywowany raz na 0,5 s. Efekt ten może zostać aktywowany nawet wtedy, gdy postać korzystająca z tego zestawu artefaktów nie znajduje się na polu.
 • Wytrwałość Millelitha (2 sztuki) i Blask Vourukashy (2 sztuki): PŻ +20% + 2-PC: PŻ +20%

Wersja Geo Sub DPS

Bronie:

 • Laska Homy
 • Pochłaniająca Błyskawica
 • Połów

Artefakty:

 • Archaiczna Petra (2 części) i Noblesse Oblige (2 części): Zyskaj 15% bonusu Geo DMG + Elemental Burst DMG +20%.
 • Godło Przerwanego Losu
  2 sztuki: Regeneracja Energii +20%.
  4 sztuki: Zwiększa DMG Wybuchu Żywiołów o 25% ładowania energii. Można w ten sposób uzyskać maksymalnie 75% bonusu do DMG.

Najlepsze kompozycje drużynowe Zhongli

Zaletą posiadania Zhongli w swojej drużynie jest jego niezawodna tarcza, która w kontakcie z innymi żywiołami potrafi tworzyć kryształy. Kryształy te zapewniają dodatkową ochronę całej imprezie. W zależności od tego, jak zbudowałeś Zhongli, możesz rozważyć następujące składy zespołu:

Zespoły Mono-Geo

Główny DPS: Itto / Traveller (Geo)
Sub-DPS: Albedo
Sub-DPS: Zhongli
Wsparcie: Gorou

Odparuj zespoły

Główny DPS: Zhongli
Sub-DPS: Hu Tao
Sub-DPS: Xingqiu
Sub-DPS: Yelan

Zespoły fizyczne

Wsparcie: Zhongli
Główny DPS: Eula
Sub-DPS: Raiden
Wsparcie: Shenhe

Zhongli jest bardziej wszechstronną postacią, niż wielu osobom się wydaje. Jest szczególnie przydatny dla graczy, którzy mają problemy z unikami lub są jeszcze na niższej randze. Dzięki swojej tarczy i filarowi obrażeń może dostosować się do zmian w Twoim stylu gry i powrócić do konfiguracji skupiającej się na zwiększaniu jego ataku i obezwładnianiu wrogów.

Źródło: thenerdstash.com