Genshin Impact: Najlepsza kompilacja i zespoły dla Charlotte [Top 4]

„Sekrety najlepszej konfiguracji Charlotte w Genshin Impact”

Jeśli grasz w Genshin Impact i właśnie dostałeś nową postać Charlotte, być może zastanawiasz się, jak najlepiej ustawić ją, aby zabłysnęła w Twojej drużynie. Charlotte to czterogwiazdkowa postać Cryo Catalyst, która może działać jako sub-DPS, ale doskonale sprawdza się jako wsparcie. W tym artykule przyjrzymy się najlepszym broniom, artefaktom, konstelacjom i składom drużyn, aby zmaksymalizować potencjał Charlotte w walce.

Plusy i minusy wyboru Charlotte do swojego zespołu

Charlotte to czterogwiazdkowa postać, która korzysta z Katalizatorów i może działać jako sub-DPS lub wsparcie. Może zapewnić Twojemu zespołowi doskonałe leczenie i zastosowanie Cryo, ale jej pasywny talent będzie dotyczył tylko postaci pochodzących z drużyn Fontaine. Aby zabłysnąć w bitwie, gracze muszą zaplanować i zainwestować w najlepsze artefakty i broń dla Charlotte.

Podsumowanie najlepszej konfiguracji Charlotte

Oto podsumowanie najlepszej konfiguracji Charlotte w Genshin Impact, w tym najlepsze artefakty, broń i składy drużyn:

Najlepsze artefakty:
– Marechaussee Hunter
– Jaskrawy fornir
– Złota Trupa
-Gladiator
–Ocean Barwny Małż

Najlepsza broń:
– Księga Wiecznego Przepływu
– Przysięga wolności
– Blask Spokojnych Wód
– Atlas Nieba

Członkowie zespołu:
– Neuvillette
– Furina
– Kazuha
– Charlotte

Przegląd Charlotte

Charlotte to czterogwiazdkowa postać wspierająca Cryo, która dzierży broń typu Catalyst. Można go zdobyć składając życzenia na obecnym sztandarze Furiny. Charlotte może zastosować Cryo, który maksymalizuje reakcje zamrożenia dla zespołów zajmujących się wieczną zmarzliną. Nie ogranicza się tylko do bycia wsparciem, ale może także być sub-DPS, w zależności od konfiguracji gracza.

Najlepsza broń dla Charlotte

Główną bronią, której używa Charlotte, są Katalizatory, za pomocą których może wyprowadzać ataki na krótki i średni dystans. Oto najlepsza broń dla niej:
– Prawda Kagury
– Zagubiona modlitwa do świętych wiatrów
– Atlas Nieba

Najlepsze artefakty dla Charlotte

Aby w pełni wykorzystać najlepszą konfigurację Charlotte w Genshin Impact, określone artefakty mogą zwiększyć siłę jej ataków. Oto kilka zalecanych zestawów artefaktów dla Charlotte:
– Blizzard Strayer
– Szlachta zobowiązana
– Finał Gladiatora

Najlepsze konstelacje dla Charlotte

Ponieważ Charlotte jest postacią czterogwiazdkową, uzyskanie dla niej konstelacji może być łatwiejsze niż dla postaci pięciogwiazdkowej. Oto cztery najlepsze konstelacje, w które warto zainwestować, jeśli to konieczne:
– C1
– C2
– C4
– C6

Optymalne składy drużyny dla Charlotte

Najlepsze składy drużyn dla najlepszej konfiguracji Charlotte są następujące:
– Zespół opiekuńczy Neuvillette/Charlotte
– Zespół Wiecznej Zmarzliny
– Skład zamrożenia/rozkwitu

Używając odpowiedniej broni, artefaktów, konstelacji i składu drużyny, będziesz w stanie wykorzystać pełny potencjał Charlotte w Genshin Impact i zmaksymalizować jej wsparcie oraz umiejętności sub-DPS.

Źródło: www.bing.com