Genshin Impact: Gdzie znaleźć Dendrobium dla Chiori i Sary?

Przewodnik po hodowli Dendrobium w Genshin Impact

Gdzie hodować Dendrobium w Genshin Impact

Jeśli szukasz miejsc, w których możesz hodować Dendrobium w Genshin Impact, zwłaszcza postacią taką jak Chiori z aktualizacji 4.5, oto kilka miejsc do odkrycia. Dendrobium można znaleźć w Inazuma, szczególnie na wyspach Yashiori i Kannazuka. Te dwie wyspy są pełne Dendrobium do zebrania, jeśli chcesz jeździć na Chiori lub Sarze. W sumie będziesz musiał zebrać 168 Dendrobium, aby osiągnąć poziom Chiori lub Sary do poziomu 90. Niezależnie od tego, którą postać chcesz poziomować, będziesz musiał podążać zgodnie z tą mapą rolnictwa, aby szybko i łatwo zebrać Dendrobium.

Plaża Nazuchi

Pomiędzy wyspą Yashiori a Kannazuka znajduje się plaża Nazuchi, która prawdopodobnie oferuje najlepszą trasę rolniczą dla Dendrobium. Wokół każdego punktu znajdziesz kilka czerwonych kwiatów i możesz zacząć od jednej lub drugiej strony. W sumie na tej plaży znajdziesz około 30 Dendrobium.

Obóz Kujou – Kannazuka

W północnej części Kannazuka znajduje się Obóz Kujou, w którym znajduje się około 14 Dendrobium. Zacznij bezpośrednio od obozu Kujou i udaj się do małej wyspy, na której dostępnych jest więcej Dendrobium.

Wreszcie znajdziesz więcej Dendrobium nad kopalnią Jakotsu na wyspie Yashiori. Jest tu mniej tego kwiatu, dostępnych jest tylko około tuzina, ale mimo to jest to godne miejsce na zebranie Dendrobium, jeśli go potrzebujesz.

Poza tymi trzema lokalizacjami nie znajdziesz tego materiału do wzniesienia nigdzie indziej w Inazuma ani w pozostałej części Teyvat. Jeśli zebrałeś wszystkie dostępne Dendrobium, ale nadal chcesz więcej, poczekaj 24 godziny. Większość roślin w Genshin Impact potrzebuje około 24 godzin na odrodzenie, podczas gdy inne rzadsze materiały mogą zająć do 48 godzin. Gracze szukają nie tylko materiałów do wznoszenia się, ale także składników do rzemiosła, takich jak kryształowe rdzenie.

Źródło: www.pcinfestation.com