Genshin Impact: Fan tworzy animacje z bliska inspirowane Personą

Genshin Impact, popularna gra od miHoYo, nadal ekscytuje graczy na całym świecie. Kreatywność społeczności jest nieograniczona, a jeden z fanów nakręcił niedawno imponujący film z animacjami zaklęć inspirowanymi serią Persona.

Unikalne animacje dla ostatecznych ataków

W Genshin Impact każda postać ma trzy ważne części swojego zestawu: atak żywiołów, atak ostateczny (wybuch żywiołów) i normalne ataki. Ataki Ostateczne to najpotężniejsze umiejętności w grze, z dłuższym czasem odnowienia i wymagające zgromadzenia wystarczającej ilości energii.

Film udostępniony przez użytkownika Reddit o nazwie 7thSaturday przedstawia dwie postacie, Wanderera i Kamisato Ayakę. Aby ich ostateczne ataki były jeszcze bardziej spektakularne, użytkownik dodał animacje inspirowane serią Persona. Do bohaterów dołączyli koledzy z drużyny, aby przeprowadzić skoordynowany atak na wroga.

Pozytywny odbiór ze strony społeczności

Film został bardzo dobrze przyjęty przez społeczność Genshin Impact. Na oficjalnym subreddicie gry zebrało ono prawie 1000 głosów pozytywnych. Fani byli mile zaskoczeni jakością filmu, nie spodziewając się takiego poziomu kreatywności.

Niektóre komentarze sugerują, że miHoYo powinno częściej współpracować z innymi popularnymi grami, a Persona 5 byłaby idealnym wyborem. Pamiętajcie, że miHoYo współpracowało już z serią Horizon, aby wprowadzić nową postać o imieniu Aloy w Genshin Impact.

Postacie Wanderer i Kamisato Ayaka

Gracze, którzy chcą dodać Wędrowca do swojej drużyny, będą musieli poczekać kilka miesięcy, ponieważ niedawno pojawił się on na banerze z ograniczoną liczbą postaci. Postać ta, znana wcześniej jako Scaramouche, była jednym z głównych antagonistów gry.

Jeśli chodzi o Kamisato Ayakę, odgrywa ona ważną rolę w historii Inazumy i jest uważana za jedną z najlepszych użytkowników Cryo w grze.Jej styl gry opiera się na zadawaniu maksymalnych obrażeń od żywiołów, dlatego gracze chcą wyposażyć go w miecz Mistsplitter.

Możesz grać w Genshin Impact na wielu platformach, w tym na urządzeniach mobilnych, PC, PS4 i PS5. W przygotowaniu jest także wersja na Switcha.

W tym imponującym filmie społeczność Genshin Impact po raz kolejny pokazuje swoją kreatywność i miłość do gry.Gracze nadal dobrze się bawią i odkrywają bogaty wszechświat tej RPG akcji z otwartym światem.

Źródło: www.bing.com