Genshin Impact: duże zmiany w banerach wydarzeń w wersji 4.3

Genshin Impact wersja 4.3: Co się zmieni?

Wygląda na to, że Genshin Impact zmienia swoje banery na wersję 4.3, ponieważ wiarygodne źródło ujawniło, że dwie zupełnie różne postacie otrzymają powtórkę wcześniej, niż oczekiwano. Wielu graczy w społeczności Genshin Impact nazywa wersję 4.3 łatką „Geo”, ponieważ nie tylko wprowadzi Navię, popularną postać wśród fanów, ale także oczekiwano, że ponownie wypuści Albedo i Itto, dwa mocne, ale słabe 5-gwiazdkowe Geo postacie nisza. Po zakończeniu Zadań Archonta Fountain w wersji 4.2 następna łatka miała skupić się na nowych artefaktach, zmianach jakości życia i zadaniach fabularnych.

Albedo i Itto nie powrócą w wersji 4.3

Według Waffel, jednego z najstarszych i najbardziej wiarygodnych źródeł wycieków Genshin Impact, banery wersji 4.3 zostały zmienione w następujący sposób: w pierwszej połowie pojawią się Navia i Ayaka, a w drugiej Raiden i Yoimiya. Ponieważ oczekuje się, że wersja 4.4 wprowadzi Cloud Retainer, a także skupi się na pięciu gwiazdach Liyue, takich jak Xiao, Shenhe i Ganyu, może upłynąć trochę czasu, zanim Itto i Albedo będą ponownie dostępne dla graczy. Genshin Impact.

Jest to zdecydowanie rozczarowanie dla tych, którzy chcieli zdobyć Albedo, ale z drugiej strony mają teraz czas, aby zaopatrzyć się w Primogems po zdobyciu Navii. Dodatkowo, charakterystycznej broni Navii (dwuręczny topór) będzie towarzyszył Mistsplitter Reforged, uważany za najlepszy miecz w Genshin Impact. Z drugiej strony, pożądana Engulfing Lightning zostanie połączona z Thundering Pulse, dzięki czemu wersja 4.3 będzie jedną z najlepszych wydań broni w ostatnich latach.

Nowa broń i nowa postać

Wersja 4.3 wprowadzi także nową 4-gwiazdkową postać w Genshin Impact, użytkownika włóczni Pyro, Chevreuse. Ponieważ jej sprzęt jest przeznaczony dla drużyn przeciążonych, gracze mogą spodziewać się, że zobaczą ją na sztandarach Raidena i Yoimiyi w drugiej połowie budowy. Fani, którzy chcą zdobyć Ayakę, mają około pięciu tygodni na zaoszczędzenie swoich Primogemów, a nowe wydarzenie Misty Dungeon w Genshin Impact powinno im pomóc w osiągnięciu tego celu.

Źródło: www.bing.com