Genshin Impact: data premiery banera Sigewinne

Sztandar Sigewinne: data premiery i możliwości

Data premiery banera Sigewinne

Oczekuje się, że Sigewinne pojawi się wraz z Sethosem i inną pięciogwiazdkową postacią, Clorinde, podczas pierwszej lub drugiej fazy kolejnej aktualizacji Genshin Impact. Chociaż dokładna data premiery Sztandaru Sigewinne nie jest potwierdzona, mamy już informacje na temat jego możliwości, co pozwala nam rozpocząć planowanie kompilacji na czas jego pojawienia się.

Umiejętności Sigewinne w Genshin Impact

Normalny atak – Ukierunkowane leczenie

Normalny atak Sigewinne’a składa się z maksymalnie trzech następujących po sobie ataków z łuku.
Naładowany atak: Wykonuje bardziej precyzyjny strzał celowany ze zwiększonymi obrażeniami. Podczas ładowania moc Hydro stale rośnie na strzałce. Po pełnym naładowaniu Sigewinne okresowo wystrzeliwuje w stronę celu powoli poruszające się Mini Bańki Stracyjne, zadając obrażenia Hydro. Po wypuszczeniu strzała nasycona ulewną energią zadaje obrażenia od wody trafionemu wrogowi.
Atak wgłębny: Wystrzeliwuje salwę strzał w powietrze, po czym spada i uderza w ziemię, zadając obrażenia obszarowe przy uderzeniu.

Umiejętność żywiołu – hydroterapia odbijająca

Uwalnia rewitalizujący balsam do bąbelków, który stymuluje krążenie krwi i pomaga pacjentom zasnąć za pomocą specjalnie zaprojektowanego pistoletu do baniek mydlanych w Twierdzy Meropide. Rewitalizujące Balsamy Bąbelkowe odbijają się pomiędzy pobliskimi wrogami, zadając trafionym wrogom obrażenia od wody zależne od maksymalnego HP Sigewinne’a. Kiedy trafi wroga, przywraca HP wszystkim pobliskim członkom drużyny z wyjątkiem Sigewinne’a. Ilość leczonych obrażeń zależy od maksymalnego HP Sigewinne’a.

Po pięciokrotnym odbiciu się Rewitalizujący balsam do bąbelków znika i przywraca HP Sigewinne w oparciu o jej własne maksymalne HP. Gdy w pobliżu nie ma wrogów, Rewitalizujący balsam do bąbelków odbije się w pobliżu. Może istnieć tylko rewitalizujący balsam do bąbelków.

Stuknięcie: wejdź w tryb celowania i dmuchnij w większą bańkę, która będzie rosła w miarę trzymania umiejętności, aż do dwukrotności. Z każdym osiągniętym poziomem rozmiaru obrażenia zadawane trafionym wrogom zwiększają się o 5%, a leczenie pobliskich postaci wzrasta o 5%. Po trafieniu słabszych wrogów zostają uwięzieni i nie mogą się poruszać. Jeśli bańka odbije się, traci jeden stopień, aż powróci do normalnego rozmiaru.

Ousia Quagmire : Rewitalizujące Balsamy Bąbelkowe okresowo przywołują Wstrząsające Ostrze w miejscu, w które trafią, zadając obrażenia Hydro związane z Ousią, zależne od maksymalnego HP Sigewinne.

Wybuch Żywiołów – Super Nasycona Strzykawka

Sigewinne wyciąga specjalną strzykawkę wykonaną w Twierdzy Meropide i atakuje obszar przed sobą falami dobroci i lekarstwami, zadając obrażenia od wody. Dodatkowo Sigewinne absorbuje do dwóch pobliskich Kropl Wody Źródlanej w określonym zasięgu przed użyciem umiejętności.

Pasywne talenty Sigewinne’a

Dawka awaryjna : Kiedy zdrowie twojej postaci na polu spadnie poniżej 50%, będzie ona regenerować swoje HP przez 2,5 sekundy. Całkowita odzyskana ilość zdrowia jest równa 50% jego górnego limitu zdrowia i odnawia się przez dziesięć sekund. Wszystkie odporności na żywioły i fizyczne tej postaci są zmniejszone o 10% na pewien czas. Może to być wyzwalane co 20 sekund.

Wymaga odpowiedniego odpoczynku : Sigewinne zapewnia sobie efekt Pół-ścisłego odpoczynku w łóżku na 18 sekund po użyciu Odbijającej Hydroterapii: Sigewinne zyskuje premię do obrażeń zadawanych przez wodę wynoszącą 8% i dziesięć ładunków Rekonwalescencji. Kiedy umiejętności żywiołów twoich postaci w trybie gotowości, innych niż Sigewinne, zadają obrażenia, zużywają ładunek Regeneracji i zwiększają obrażenia zadawane przez tę chwilę obrażeń od umiejętności żywiołów. Każde dodatkowe 1000 HP Sigewinne posiada powyżej 30 000 zwiększa obrażenia o 65. Maksymalny wzrost obrażeń dla umiejętności żywiołów, które można w ten sposób zdobyć wynosi 1800.

Szczegółowa diagnoza, dogłębne leczenie : Sigewinne zyskuje premię leczniczą zależną od aktualnej łącznej wartości Łączy Życia wszystkich członków drużyny. Za każde 1000 HP Linków Życia członków drużyny Sigewinne zyskuje 3% premii do leczenia. Maksymalna możliwa do uzyskania premia do leczenia wynosi 30%.

Konstelacje Sigewinne

Siedem konstelacji Sigewinne’a daje mu nowe moce i wzmacnia jego istniejące zdolności.

Teraz, gdy jesteś na bieżąco z datą premiery banera Sigewinne, sprawdź najnowsze kody Genshin Impact i najlepsze składy zespołów, aby zaplanować swoją strategię z Sigewinne.

Źródło: www.pcgamesn.com