Genshin Impact Cloud: wersja Open Cloud, gra dostępna dla wszystkich

Otwarta wersja beta Genshin Impact Cloud została ogłoszona przez HoYoVerse w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Ta wersja umożliwia grę na komputerze PC, systemie iOS lub Androidzie, wymaga jednak zapłaty, aby móc kontynuować przygodę po zakończeniu fazy próbnej.

Bezpłatny, ale ograniczony dostęp

Ideą wersji Genshin Impact w chmurze jest umożliwienie gry na dowolnym urządzeniu bez konieczności każdorazowego pobierania gry. Postęp jest zapisywany i możesz uzyskać do niego dostęp po zalogowaniu się. Aby jednak kontynuować grę, będziesz musiał albo kupić 30-dniową przepustkę Cloud, aby uzyskać nieograniczony dostęp, albo Cloud Coins, aby grać przez określony czas. Trwa bezpłatna faza próbna tej wersji, ale jest ona ograniczona.

Opcje zakupu

Jeśli zdecydujesz się na Cloud Pass, koszt wyniesie 19,99 USD. Cloud Coins są dostępne w kilku opakowaniach. Najmniejszy pakiet oferuje 1800 Cloud Coins za 1,99 USD, a gra kosztuje 10 Cloud Coins za minutę. Zatem ten pakiet oferuje trzy godziny gry. Największy pakiet zawiera 14 000 Cloud Coins za 14,99 USD, czyli ponad 23 godziny gry. Gra Genshin Impact jest dostępna na PS4, PS5, PC i urządzeniach mobilnych, a wersja Cloud jest obecnie w fazie beta w kilku krajach.

Wesprzyj Siliconerę, dokonując zakupów za pośrednictwem naszych linków, a możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Dowiedz się więcej o naszej polityce afiliacyjnej

Źródło: www.bing.com