Genshin Impact: Atsu ogłasza swoje odejście po sporach z Braxophone i Tectone

Genshin Impact: streamer ogłasza swoje odejście po kłótniach z innymi twórcami

Eskalacja konfliktu w świecie tworzenia treści na Twitchu

Sferą tworzenia treści Genshin Impact na Twitchu wstrząsnęły niedawne kłótnie i oskarżenia. Wszystko zaczęło się, gdy „Braxophone” zarzucił, że „Atsu” stanowił barierę w dostępie do wydarzeń organizowanych przez twórcę gry, HoYoverse.

Wielkie nazwiska szybko udzieliły wsparcia Braxophone, w tym członek OTK „Tectone”, który został później oskarżony o nękanie Atsu.

Sytuacja wciąż się pogarszała i wygląda na to, że teraz wszystko się wyjaśniło, a Atsu ogłosił swoje odejście po tym, jak przegrał wszystko na X (dawniej Twitter).

W swoim tweecie Atsu ujawnił, że poza karierą, środkami do życia i „chęcią życia” rozpadło się także jego małżeństwo z Nekkopii, koleżanką z projektantki. Atsu zamieścił link do 34-stronicowego dokumentu szczegółowo opisującego cały ten „dramat” wraz z dowodami wyjaśniającymi jego punkt widzenia.

Przejmujące odkrycia i chęć przewrócenia strony

W dokumencie Atsu opowiedział, jak sięgnął „dna”. Nie tylko twierdził, że odkrył, że jego żona go zdradziła, ale Atsu opisał także, jak stał się ofiarą „fałszywych” zarzutów i dezinformacji w Internecie.

Odpowiedział na „zniesławiające uwagi Braxophone”, zwracając uwagę na brak przedstawionych dowodów i wyjaśniając, że jego próby „podania kontekstu” były „za późno”, gdy zbyt wielu twórców zebrało się już przeciwko niemu.

Jednak pomimo pogodzenia się z Braxophone, Atsu zdecydował się cofnąć o krok od streamingu. Przewidział, że jego dokument doprowadzi do dalszych problemów i że Tectone wykorzysta go do zasilenia „nowego farmy treści dla dramatu”.

Po zwróceniu się do każdej osoby zaangażowanej w konflikt Atsu na zakończenie wyjaśnił, że przed wycofaniem się prawdopodobnie opublikuje kolejny film lub transmisję na żywo poruszającą wszystkie te tematy.

Po pożegnaniu pozostanie na razie nieaktywny na swoich kanałach YouTube i Twitch i być może mógłby przeprowadzić pewne transmisje na swoim drugim koncie Twitch.

Źródło: www.bing.com