Genshin Impact 4.8: Nowa letnia mapa, nadchodzą osobiste Emile i Echoes!

Uwaga wszyscy gracze Genshin Impact! Aktualizacja 4.8, znana jako Letnie wyprzedaże i opowieści, będzie dostępna 17 lipca 2024 r. na wszystkich platformach. Ta aktualizacja przyniesie wiele nowych funkcji i nowej zawartości, ku największej przyjemności fanów.

Nowa zawartość i postacie

W Genshin Impact 4.8 gracze będą mieli dostęp do Simulanki, nowej letniej mapy oferującej ekskluzywne historie z limitowanej edycji, wydarzenia sezonowe, kuszące nagrody, a także nowy wygląd Nilou i Kirany. Ponadto do gry wejdzie nowa pięciogwiazdkowa postać, perfumiarz Emile, specjalista ds. sprzątania kryminalistycznego, wyróżniający się umiejętnościami dochodzeniowymi i dyskrecją. Gracze będą mogli śledzić jego misję zatytułowaną „Rozdział Pomum de Ambra” i odkryć jego zdolności żywiołów, takie jak atak Lumindouce, zadając obrażenia Dendro pobliskim wrogom.

Eksploracja i nowości

Simulanka to urzekający świat odrębnych krain zamieszkałych przez stworzenia origami, figurki mechaniczne i inne fantastyczne istoty. W towarzystwie Kirary, Nilou, Navii i Wędrowca gracze będą mogli odkrywać te czarujące krajobrazy, pomagać w rozwiązaniu nieuchronnego kryzysu i odkrywać tajemnice tego magicznego świata.

Nowa funkcja i wyzwania

miHoYo ogłosiło także pojawienie się nowej funkcji o nazwie Echo, oferującej unikalne efekty wizualne do ruchów postaci. Podczas sprintu postacie pozostawiają za sobą specjalny ślad. Gracze będą mogli zdobyć Echa w wersji 4.8 dla Diluc, Qiqi, Kiara, Jean i Ningguang, wykonując wyzwania „Envisaged Echoes” w lobby Imaginarium Theatre.

Źródło: www.bing.com