Genshin Impact 4.7: Nowe postacie, zadania i najlepszy tryb gry!

Genshin Impact wersja 4.7: nowe funkcje i główne aktualizacje

Wersja 4.7 Genshin Impact jest już dostępna i zawiera trzy nowe postacie, kontynuację Archons’ Quest, nowy tryb gry końcowej i wiele więcej!

Nowe postacie

Genshin Impact w wersji 4.7 wprowadza kilka nowych, ekscytujących postaci:

Klorynda – Clorinde to 5-gwiazdkowa postać typu Electro dzierżąca miecz. Jest mistrzynią pojedynków z Fontaine i odgrywa kluczową rolę w Wyprawie po Archontów z Fontaine.

Sigewinne – Sigewinne to 5-gwiazdkowa postać typu Hydro ze zdolnościami leczniczymi, obrażeniami Hydro poza ekranem i specjalnym ogniwem życia.

Sethos – Sethos to 4-gwiazdkowa postać typu Electro uzbrojona w łuk. Jest nową postacią wprowadzoną do regionu Sumeru i oczekuje się, że odegra ważną rolę w tej historii.

Nowe bronie w Genshin Impact 4.7

Aktualizacja 4.7 wprowadza także kilka nowych, ekscytujących broni:

Rozgrzeszenie (5-gwiazdkowy miecz) – Zwiększa obrażenia krytyczne o 20% i zapewnia premię do obrażeń na pewien czas po użyciu umiejętności specjalnej.

Struny Silvershower (Łuk 5-gwiazdkowy) – Zwiększa maksymalne HP wyposażonych postaci i zapewnia zwiększenie szybkości trafienia krytycznego.

Wykuty w chmurze (4-gwiazdkowy wątek) – Zwiększa Mistrzostwo Żywiołów wyposażonych postaci po spadku energii żywiołów.

Nowe zadania

Genshin Impact 4.7 zawiera nowe, ekscytujące zadania:

Nowa Wyprawa Archontów – Rozdział IV: Akt VI „Wieczorna opowieść” – Odblokowane po osiągnięciu 40. stopnia przygody i ukończeniu poprzedniego aktu V.

Nowe osobiste zadania dla Clorinde i Sigewinne – Dostępne po osiągnięciu 40. rangi przygody i ukończeniu określonych zadań.

Nowy tryb gry końcowej – Teatr Imaginarium

Ten nowy tryb gry umożliwia utworzenie zespołu postaci, który w zależności od wybranego poziomu trudności będzie musiał stawić czoła różnym wyzwaniom. Skład Twojego zespołu ma kluczowe znaczenie dla sukcesu!

W Genshin Impact 4.7 wprowadzono także wiele innych aktualizacji i ulepszeń, a wszystkie szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

Źródło: www.bing.com