Genshin Impact 4.7: Data premiery, nowe postacie i nadchodzące wydarzenia

Genshin Impact 4.7: data premiery i nadchodzące nowe funkcje

Data premiery Genshin Impact 4.7

Data premiery Genshin Impact 4.7 to prawdopodobnie 5 czerwca 2024 r., jeśli aktualizacja będzie zgodna ze zwykłym sześciotygodniowym harmonogramem wydawania. Zanim aktualizacja zostanie udostępniona, odbędą się zwykłe prace konserwacyjne, ale gracze powinni otrzymać nagrody za swoją cierpliwość.

Pomimo braku zapowiedzianej transmisji na żywo, zwykle możemy po raz pierwszy zobaczyć banery, wydarzenia, historię i nie tylko na około tydzień przed premierą nowej aktualizacji.

Wydaje się, że w aktualizacji 4.7 jest dużo treści do odkrycia, więc zaglądajcie do tego przewodnika, ponieważ z pewnością zaktualizujemy go o harmonogramy transmisji na żywo i wszystkie nowe kody Genshin Impact.

Nowe postacie w Genshin Impact 4.7

Klorynda

Ta nowa postać z Genshin Impact to pięciogwiazdkowa postać Electro. On dzierży pistolet, ale jako mistrzyni pojedynków w Fountain może mieć do dyspozycji inną broń!

Sethos

Sethos, czterogwiazdkowy Electro, dzierży łuk i pochodzi z pustyń Sumeru. Widzieliśmy go w transmisji na żywo w wersji 4.6 i pojawił się w zadaniu fabularnym Cyno, ale wygląda na to, że dołączy do jednego lub obu nadchodzących banerów Genshin Impact.

Sigewinne

Sigewinne to pięciogwiazdkowa postać Hydro i główna pielęgniarka w Twierdzy Meropide. Wiemy, że dzierży pistolet, co może sugerować, że jest hybrydą DPS i Uzdrowiciela.

Wydarzenia Genshin Impact 4.7

Dainsleifa

Jednym z największych przecieków przed aktualizacją 4.7 jest to, że długo oczekiwana postać, Dainsleif, może w końcu pojawić się jako grywalna postać w przyszłej aktualizacji. Gracze czekali od lat, aby dowiedzieć się więcej o Dainsleifie i wygląda na to, że aktualizacja 4.7 może zawierać jego preludium.

Teatr Imaginarium

Według przecieków Genshin_Intel X nad Genshin Impact nadchodzi nowa przepaść. Będziesz mógł wybrać postacie, które ukończą to ośmioetapowe wyzwanie, dostępne w pomieszczeniu przygotowawczym za pomocą Tomów Marzeń. Istnieją trzy etapy bossów, pierwszy na poziomie 80, a poziom stopniowo wzrasta, aż do ostatniego etapu na poziomie 90.

Inne wydarzenia Genshin Impact 4.7 obejmują:

  • Pistolet wodny
  • Wydarzenie Obrona Wieży Moby kontra Moby
  • Minigra w stylu „Super Mario”.
  • wydarzenie polegające na zabijaniu za pomocą mechaniki
  • Karta TCG dla Weiothesley, Xinyan, Kaveh, Furina, Yunjin

To wszystko, co mamy na temat daty premiery Genshin Impact 4.7, ale z pewnością zaktualizujemy ten przewodnik po grach anime, gdy będziemy mieć ustaloną datę transmisji na żywo i szczegóły banera. Tymczasem oto nasz ranking najlepszych i najgorszych postaci w Genshin Impact.

Źródło: www.bing.com