Genshin Impact 4.4 Wyciekło objawienie: Strażnik Chmury ujawnia wyjątkową zdolność eksploracji

W grze może pojawić się potencjalnie grywalna postać Genshin Impact: Cloud Retainer, choć HoYoverse nie potwierdziło jeszcze jej dostępności, z kilku wiarygodnych przecieków wynika, że ​​ukaże się ona w wersji 4.4. Dodatkowo niektórzy z nich udostępnili także szczegółowe informacje na temat jej umiejętności i wyposażenia. Wygląda więc na to, że Adeptus ma naprawdę interesującą zdolność eksploracyjną, która pozwala mu latać i docierać na bardzo wysokie miejsca.

Unikalna umiejętność eksploracji

Według przecieku od Wujka Owcy, Cloud Retainer posiada umiejętność pozwalającą mu latać i szczególnie przydatną do eksploracji świata. Umiejętność ta jest podobna do Wanderera, który jest obecnie jedyną postacią w Genshin Impact potrafiącą latać. Istnieją jednak zauważalne różnice w ich umiejętnościach.

Zakłada się, że prędkość lotu Cloud Retainera jest nieco mniejsza niż Wędrowca. Jednak ten pierwszy może latać dłużej i na większej wysokości niż drugi.

Przydatność Cloud Retainer w eksploracji Doliny Chenyu

Co ciekawe, oczekuje się, że wersja 4.4 przywróci Festiwal Latarni, aby uczcić Chiński Nowy Rok w Liyue. Dodatkowo kilka przecieków z ostatnich tygodni sugeruje, że HoYoverse prawdopodobnie wypuści Chenyu Vale w tym patchu. Region ten znany jest z wielu gór i rzek. Dlatego rzekoma umiejętność eksploracji Cloud Retainer będzie niezwykle przydatna podczas eksploracji gór Chenyu Vale w Liyue.

Wsparcie za pomocą narzędzi niezwiązanych z walką

Dla tych, którzy nie śledzili ostatnich przecieków, Cloud Retainer ma być jednostką wsparcia o ciekawej użyteczności pozabojowej. Zakłada się, że może leczyć się swoimi umiejętnościami żywiołów i będzie również dobrym wsparciem dla Xiao. Wygląda na to, że nie ma Wizji, ale oczekuje się, że jej żywiołem będzie Anemo, a jej ulubioną bronią będzie Katalizator.

Ponadto Cloud Retainer ma duże wymagania dotyczące zasilania, ale oczekuje się, że otrzyma dedykowany zestaw artefaktów, które rozwiążą ten problem. Niestety do potencjalnej premiery minie jeszcze trochę czasu, dlatego nie ma zbyt wielu informacji na temat jego wyposażenia. Niezależnie od tego, graczom Genshin Impact zaleca się, aby wszystkie te informacje traktować z przymrużeniem oka, ponieważ opierają się one na wyciekach.

Źródło: www.sportskeeda.com