Genshin Impact 4.2 zostanie wydany 8 listopada

Długo oczekiwana wersja 4.2 Genshin Impact zostanie ostatecznie zaplanowana na 8 listopada. Ta aktualizacja wprowadzi dwie nowe postacie oraz nową zawartość fabularną.

Nowe postacie

Najbardziej ekscytującą nowością w każdej aktualizacji Genshin Impact jest niewątpliwie dodanie nowych postaci. W wersji 4.2 będziemy mieli okazję zagrać z Furiną, Archontem Hydro i Charlotte, dziennikarką.

Furina, pięciogwiazdkowa posiadaczka Hydromiecza, może przełączać się między dwoma charakterami, co oznacza, że ​​może atakować lub leczyć. Posiada również ostateczny atak, który może zapewnić drużynie premie do obrażeń lub leczenia.

Jeśli chodzi o Charlotte, łączy ona swoje umiejętności fotograficzne z walką. Potrafi także leczyć swoich sojuszników i zadawać obrażenia Cryo na danym obszarze.

Nowa zawartość fabularna

Aktualizacja 4.2 stanowi kontynuację głównego wątku fabularnego zapoczątkowanego w wersji 4.0, w którym mieszkańcy Fontaine stają w obliczu bezprecedensowych kryzysów. Treść narracyjna tej aktualizacji jest następująca: „Fontaine jest na krawędzi zniszczenia w nadchodzącej misji Archonta. Naród potrzebuje wszystkich dostępnych rąk, nawet Harbingera Fatui i Arlecchino. Rzeczywiście, pierwotna woda morska, zdolna rozpuścić wszystkich Fontainian, grozi zanurzeniem narodu. Zbliżające się wody budzą także nieprzejednanych wrogów i przerażające potwory. Podróżnicy będą musieli zmierzyć się z Pożerającym Narwalem, nowym cotygodniowym bossem zadającym ogromne ataki obszarowe, a także zamieszkującym go Foulem. W tym samym czasie przebudził się także inny boss, Tulpa Hydro. Ma wyjątkową zdolność wzmacniania się podczas walki poprzez wchłanianie Pół-Tulp. »

Rozszerzenia map i inne dodatki

Aktualizacja 4.2 rozszerzy mapę Fontaine na wschód, dodając las Erinnyes i region Morte. W tej aktualizacji dostępne będą również specjalne minigry i ekskluzywne bonusy.

Genshin Impact w wersji 4.2 zostanie wydany na wszystkich platformach 8 listopada. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę internetową.

Źródło: www.ungeek.ph