Genshin Impact 4.2: instalacja wstępna, rozmiar pobierania i sposób instalacji wstępnej

Przygotowując się do instalacji Genshin Impact 4.2, pobierz teraz pliki następnej aktualizacji, aby grać szybciej w dniu premiery. Genshin 4.2 wprowadza Furinę, nowy region, nową broń i mnóstwo ekscytujących wydarzeń, w których można wziąć udział.

Data i rozmiar wstępnej instalacji Genshin Impact 4.2

Przedinstalacja Genshin Impact 4.2 rozpoczyna się 6 listopada, a rozmiar pliku do pobrania będzie się różnić w zależności od platformy. Wersja mobilna będzie wymagać około 3 GB na iOS i Androida, podczas gdy wersja na PC jest większa i wynosi 13 GB. W tej poręcznej tabeli zebraliśmy rozmiary plików do pobrania dla każdej platformy.

Platforma : Rozmiar przed montażem
Komputer z systemem Windows: 13,76 GB
iOS: 2,70 GB
Android: 3,66 GB

Jak zawsze, preinstalacja nie jest możliwa na PS4 ani PS5, więc będziesz musiał poczekać na wydanie, aby pobrać łatkę 4.2. Należy zauważyć, że jeśli pobrałeś dodatkowe głosy inne niż angielskie, Twoja instalacja wstępna będzie większa ze względu na obecność większej liczby elementów.

Jak wstępnie zainstalować aktualizacje Genshin Impact

Aby wstępnie zainstalować Genshin Impact, wystarczy wybrać odpowiednią opcję z menu. Na urządzeniu mobilnym możesz to zrobić, przechodząc do Ustawień, dotykając Zasoby, a następnie wybierając Wstępnie zainstaluj pakiet zasobów. Spowoduje to wyświetlenie nowego ekranu, na którym możesz sprawdzić rozmiar pobierania i rozpocząć wstępne pobieranie plików dla Genshin Impact 4.2.

Jeśli używasz komputera PC, po uruchomieniu programu uruchamiającego Genshin Impact zobaczysz opcję instalacji wstępnej. Kliknij opcję, aby rozpocząć pobieranie, co ułatwi pobranie pozostałych plików, gdy pojawi się Genshin Impact 4.2.

To wszystko, co musisz wiedzieć o wstępnej instalacji Genshin Impact 4.2. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Genshin, przeczytaj nasze przewodniki dotyczące trybu wieloosobowego oraz nasz przewodnik dotyczący konserwacji i przestojów serwerów w Genshin 4.2.

Źródło: www.bing.com