Genshin Impact 4.1 Baner odliczania dla wszystkich serwerów

Twórcy Genshin Impact ujawnili wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące wyczekiwanej aktualizacji 4.0 tej gry, jednak gracze nie mogą się doczekać, aby odkryć nowe postacie Fontaine, które pojawią się w nadchodzących aktualizacjach. Szczególną uwagę poświęcono dwóm jednostkom: Wriothesley i Neuvillette. Obie są 5-gwiazdkowymi postaciami, które mają zadebiutować na banerach 4.1.

Ostatnie przecieki ujawniły potencjalne powtórki, które się z nimi pojawią. Gracze chcą wiedzieć, kiedy zostaną wydane banery wersji 4.1 w Genshin Impact, aby mogli się na to przygotować i uratować Primogems. W tym artykule znajdziesz wszystkie szczegółowe informacje na temat banerów w tej wersji. Zawiera również kilka liczników odliczania, które gracze mogą śledzić.

Genshin Impact 4.1: Odliczanie banerów dla wszystkich serwerów i nie tylko

Wersja sztandaru i odliczanie aktualizacji fazy I

Urzędnicy HoYoverse nie ujawnili jeszcze żadnych szczegółów na temat wersji 4.1 ani jej banerów, więc radzimy graczom, aby wszystkie informacje przedstawione w tym artykule potraktowali z przymrużeniem oka. Czytelnicy mogą skorzystać z powyższego odliczania, aby śledzić wydanie aktualizacji Genshin Impact Update 4.1 i jej sztandarów fazy I.

Zgodnie ze spekulacjami ta łatka i jej zawartość fazy I zostaną wydane 27 września 2023 r. o godzinie 11:00 (UTC-4). Ta plotka opiera się na ścisłym harmonogramie HoYoverse wydawania nowej łatki co sześć tygodni lub 42 dni. Aktualizacja 4.0 zostanie uruchomiona 16 sierpnia 2023 roku. Dodanie 42 dni do tej daty daje przewidywaną datę premiery wersji 4.1 tego tytułu.

Odliczanie fazy II banerów dla wszystkich serwerów

W oparciu o poprzednie wydania banerów, banery fazy I i II w wersji 4.1 pozostaną aktywne przez 21 dni. Dlatego gracze mogą spodziewać się uruchomienia drugiej fazy 18 lub 19 października 2023 r., w zależności od serwera. Gracze z regionu Azji mogą spodziewać się premiery sztandarów fazy II 18 października 2023 r. o godzinie 18:00.

Tymczasem na serwery w Ameryce Północnej (NA) i Europie (UE) sztandary fazy II pojawią się w tym tytule 19 października 2023 r. Należy pamiętać, że wszystkie te daty są oparte na spekulacjach. Rzeczywiste daty mogą się nieznacznie różnić i nie zostaną ogłoszone przez urzędników Genshin Impact.

Wriothesley, Neuvillette i inne przecieki dotyczące banerów Genshin Impact 4.1

Osoby śledzące odpowiednie przecieki powinny już wiedzieć, że Neuvillette i Wriothesley mają zadebiutować w sztandarach Genshin Impact 4.1. Ostatnie plotki od wujka YC, wiarygodnego źródła, ujawniły 5-gwiazdkowe powtórki, które pojawią się z nowymi postaciami Fontaine. Oto krótki przegląd wszystkich spekulowanych banerów dla aktualizacji Patch 4.1:

  • Neuvillette (hydrokatalizator)
  • Wriothesley (Krio-rękawica)
  • Venti (Anemo-Łuk)
  • Hu Tao (Piro-Broń Drzewcowa)

Należy zaznaczyć, że informacje te pochodzą ze wstępnych przecieków i mogą ulec zmianie. Również kolejność banerów w wersji 4.1 jest obecnie nieznana. W związku z tym zaleca się, aby gracze traktowali wszystkie nieoficjalne informacje dotyczące tego wydania z pewnym sceptycyzmem.

Źródło: www.sportskeeda.com