Genshin Impact: 32 nowe karty zaplanowane w trybie gry Genius Invokation TCG w aktualizacji wersji 4.7

Genshin Impact dodaje 32 nowe karty do swojej talii Genius Invokation TCG w ramach aktualizacji wersji 4.7

Nowy wyciek z Genshin Impact pokazuje, że planowanych jest ponad 30 kart w trybie gry karcianej Genius Invokation TCG w wersji 4.7. Pojawiająca się po raz pierwszy w aktualizacji RPG w wersji 3.3, Genius Invokation TCG stała się jednym z najpopularniejszych stałych trybów gry w grze HoYoverse. Deweloper regularnie dodaje nowe karty do Genius Invokation TCG wraz z nowymi sposobami gry, oferując zarówno nowe postacie, jak i tryby gry. Teraz Genius Invokation TCG otrzyma duży napływ kart wraz z następną aktualizacją gry.

Dodawanie nowych kart do obszernego zestawu kart Genius Invokation TCG stało się stałym elementem najnowszych aktualizacji Genshin Impact. Każda łatka zazwyczaj wprowadza do gry karcianej niewielki zestaw nowych postaci, a także broń, artefakty i karty wydarzeń, które można dodać do 30-kartowych talii graczy. Wycieki już zaczęły zapowiadać kolejną aktualizację Genshin Impact TCG, w której mają pojawić się ulubione postacie fanów, takie jak Wriothesley i Furina. Teraz dokucza się jeszcze więcej map z kolejnej aktualizacji gry.

Co nowego w Genius Invokation TCG dla wersji 4.7

Nowa aktualizacja bazy danych wycieków Genshin Impact, Hakushin, ujawniła ponad 30 kart, które pojawią się w Genius Invokation TCG w wersji 4.7. Oprócz pięciu zapowiadanych wcześniej kart postaci, oczekuje się, że grywalnymi stanie się także czterech bossów w grze, w tym „Pożerający Narwal” i „Strażnik Oazy Apep”. Każda postać ma własne karty umiejętności, takie jak „Decadent Harmony” i „Terror of Evildoers”, a także cztery nowe bronie i trzy nowe artefakty. Dwie kultowe lokalizacje Genshin Impact pojawią się również jako karty lokalizacji, z dodatkiem „Maosoleum króla Deshreta” i „Instytut badań fontann”.

Liczba nowych kart pojawiających się w Genius Invokation TCG wydaje się podążać za trendami podobnymi do poprzednich aktualizacji gry. Genshin Impact często uwzględniało główne aktualizacje TCG w swoich aktualizacjach w wersji .7, wcześniej wprowadzając ponad 60 nowych kart do Genius Invokation TCG w wersji . wersja 3.7. Wersja 4.3 również doczekała się sporej aktualizacji TCG pod koniec ubiegłego roku, wprowadzając do gry 11 nowych kart postaci, w tym popularnych członków obsady, takich jak Alhaitham i La Signora. Wersja 4.3 dodała także nowych NPC, z którymi możesz mierzyć się w całym świecie Genshin Impact.

Dalszy rozwój gry karcianej Genius Invokation TCG

Nowe karty Genius Invokation TCG poszerzą i tak już dużą gamę postaci do wyboru przez graczy. W grze Genshin Impact Genius Invokation TCG gracze mogą obecnie zdobyć ponad 80 kart postaci, w tym zarówno grywalne postacie Genshin Impact, jak i główni wrogowie. Nowa aktualizacja zwiększy całkowitą liczbę postaci w grze do 92, a liczba kart postaci prawdopodobnie przekroczy 100 wkrótce po aktualizacji Natlan firmy Genshin Impact jeszcze w tym roku. Genius Invokation TCG rozwija się z każdą aktualizacją, dając graczom wiele możliwości budowania talii.

Źródło: gamerant.com