Gdzie znaleźć przeciwników z kijami w Genshin Impact – Dziennik eksperymentów technologicznych przeciwnika

Wpływ Genshin: Lokalizacja przeciwników dzierżących laskę – Dziennik doświadczenia technicznego grafiki przeciwnika

Masz problem ze znalezieniem przeciwników z kijami w czwartej próbie wydarzenia Dziennik doświadczenia technologicznego przeciwnika Genshin Impact? Nie martw się, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Sprawdź poniżej łatwe do znalezienia miejsca, w których możesz zrobić wszystkie 10 wymaganych zdjęć w ciągu zaledwie dwóch minut.

Lokalizacje przeciwnika dzierżącego laskę

Podczas eksploracji Teyvat miej oczy szeroko otwarte na Wojowników Hilichurl, Strażników Tarczowych Hilichurl i Samachurlów, którzy dzierżą broń przypominającą laskę wymaganą w dzisiejszej próbie. Aby znaleźć wymagane Hilichurle, udaj się do jednej z poniższych lokalizacji.

W domenie Wolvendom znajdziesz dwie grupy Hilichurlów po lewej i prawej stronie. Obie grupy będą miały różne wersje Hilichurlów z laską, więc rób zdjęcia z obu stron!

Następnie udaj się do Teleportu Domeny Wolvendom, a następnie skieruj się nieco na północ, w stronę brzegu. Znajdziesz tam grupę Hilichurlów, w tym Samachurlów, które możesz sfotografować na potrzeby dzisiejszego wydarzenia.

Idź do teleportu Mont Sylveret, a następnie powiększ małe jezioro przed sobą, aby znaleźć Samachurla, któremu możesz zrobić zdjęcie w ramach dzisiejszego podpowiedzi.

Z teleportu Mount Sylveret radzę kontynuować podróż na północ, aby znaleźć grupę Hilichurlów wylegujących się ze Slimem. Tutaj będziesz mógł zrobić kilka zdjęć, aby wypełnić monit o zdjęcie.

Idź do Teleportu na północ od Legowiska Stormterroru, a następnie wejdź po schodach za nim. Będziesz mógł zrobić zdjęcie Samachurlowi obok Mitachurla.

Idź do Teleportu do Jaskini Starglow i spójrz w dół, aby znaleźć kilka Hilichurlów. Będziesz mógł zrobić zdjęcie Strażnikowi Hilichurl za pomocą Lodowej Tarczy, aby zwiększyć szansę na zdobycie próbek niebieskiego obrazu.

Aby poznać więcej podpowiedzi dotyczących fotografii, zapoznaj się z naszym artykułem „Gdzie znaleźć podstawowe niebieskie dzikie stworzenie w Genshin Impact – dziennik doświadczeń technicznych przeciwnika” w Przewodnikach po grach profesjonalnych.

znajdź więcej informacji na temat Gdzie znaleźć w zasadzie niebieskie dzikie stworzenie w Genshin Impact – wykres Eksperyment technologii kontradyktoryjnej Zaloguj się tutaj w Pro Game Guides.

Źródło: progameguides.com