Gdzie znaleźć produkt „Fundamental Violet” w Genshin Impact

Gdzie znaleźć zszywki Teyvat w kolorze fioletowym w Genshin Impact

Wydarzenie fotograficzne organizowane przez firmę Genshin Impact „Graph Adversarial Technology Experiment Log” to krótkoterminowe wyzwanie, podczas którego będziesz musiał sfotografować różne rzeczy, aby zebrać próbki kolorów. Piątego dnia wydarzenia skupicie się na „Fioletowych zszywkach Teyvat” dla swoich fotografowanych obiektów.

Gdy już zdobędziesz próbkę każdego koloru (niebieski, brązowy, żółty, czerwony i fioletowy), możesz przesłać swoje zdjęcia do Lepine-Pauline w Fontaine w celu uzyskania nagród. Jednak temat, który możesz kręcić, zmienia się każdego dnia i masz tylko 10 filmów do wykorzystania dziennie. Gdy dzień zakończy się o 4 rano, temat ulegnie zmianie i nie będzie można wrócić do robienia zdjęć starych obiektów.

Jak uzyskać więcej próbek kolorów w zdarzeniu „Dziennik eksperymentów technologii kontradyktoryjnej Graph”.

Niestety, wygląda to na przypadek. Chociaż po zrobieniu zdjęć fioletowych produktów otrzymaliśmy mnóstwo próbek fioletu, mamy przynajmniej wystarczającą liczbę próbek innych kolorów, że możemy je przesłać raz w ramach nagrody.

Innym sposobem na szybkie uzyskanie próbek kolorów jest poproszenie znajomych o udostępnienie im dodatków – chociaż dla zachowania grzeczności powinieneś także wysłać im swoje dodatki w zamian!

Gdzie znaleźć „fioletowe zszywki Teyvat” w Genshin Impact

„Fioletowe towary Teyvat” oznaczają wszelkie fioletowe zasoby, które można znaleźć w naturze. Należą do nich wilcze haczyki, fiołek, kwiaty sakury, onikabuto, szpik kryształowy, melony lawendowe, chwasty Naku, wiparje i grzyby Rukkhashava. (A to nawet nie jest pełna lista.)

To powiedziawszy, możesz robić zdjęcia wielu Wolfhookom w okolicy Wolvendom.

Możesz także robić zdjęcia Onikabuto i Sakura Bloom wokół Sanktuarium Wielkiego Narukami.

Jeśli nadal chcesz zrobić więcej zdjęć, szczyt Amakumo jest pełen chwastów Naku.

Źródło: www.bing.com