Gdzie znaleźć dzikie stworzenie Basically Blue w Genshin Impact – dziennik doświadczeń z technologią reklam graficznych

Weź udział w dzienniku zdarzenia dotyczącego kontradyktoryjnego eksperymentu technologicznego Genshin Impact Graph

Jeśli jesteś fanem Genshin Impact, nie przegap wydarzenia Log Graph Adversarial Technology Experiment, które odbędzie się od 17 listopada 2023 r. do 27 listopada 2023 r. Podczas tego wydarzenia Lepine-Pauline będzie dawać Ci codzienne wyzwania fotograficzne. Twoim celem jest wykonanie maksymalnie 10 zdjęć wymaganych obiektów, aby otrzymać jak najwięcej przykładowych zdjęć w różnych odcieniach, które można wymienić na nagrody.

Genshin Impact: Gdzie znaleźć błękitne dzikie stworzenia dla zdarzenia w dzienniku eksperymentu technologicznego Graph Adversarial

Jeśli kiedykolwiek zostaniesz poproszony o sfotografowanie błękitnych dzikich stworzeń, nie szukaj dalej. Oto kilka zaleceń, jak łatwo je zlokalizować.

Wydry

W Fontaine znajdziesz urocze wydry. Możesz zobaczyć osiem z nich zgrupowanych razem na południe od kanionu łodzi podwodnej Thalatta, jak pokazano na powyższym obrazku. Jeśli nie są widoczne, być może będziesz musiał je najpierw uratować.

Hydro Cystalfly

Przed udaniem się we wskazane miejsce radzę zmienić aktywną postać na Sayu jeśli taką posiadasz. W przeciwnym razie będziesz musiał działać szybko! Udaj się do punktu teleportacji na zachód od Fountain Court, gdzie znajdziesz trzy Hydro Crystalflies. Jeśli nie użyjesz Sayu, natychmiast odlecą, więc szybko skorzystaj z kamery próbkującej obraz, aby zrobić im zdjęcie w locie.

Flatcrest Fulmar

Idź do Statuy Siedmiu na stacji Marcotte, aby znaleźć w pobliżu dwa błękitniki. Jeden z nich jest ukryty za drzewem, ale spójrz na strzałkę, aby dowiedzieć się, gdzie się znajduje.

Zięba Błękitnokoronowa

Udaj się do Statuy Siedmiu na wschód od Mount Esus East, aby znaleźć niebieskiego i czerwonego ptaka. Tylko niebieski ptak jest tematem dzisiejszego wyzwania.

Aizena Medaki

Udaj się na łowisko w pobliżu miasta Mondstadt, aby znaleźć małą niebieską rybkę zwaną Aizen Medaka. To jedyna ryba w regionie, która liczy się w fotograficznym obiektywie dnia. Możesz przełączyć się z dnia na noc, aby wywołać tarło większej liczby ryb.

Aby ukończyć więcej wyzwań fotograficznych, zapoznaj się z naszym przewodnikiem Gdzie znaleźć produkty Teyvat w kształcie kuli dla Genshin Impact – Wykres Log eksperymentu kontradyktoryjnej technologii tutaj w Pro Game Guides.

Źródło: progameguides.com