Furina rewolucjonizuje metagrę Genshin Impact, przywracając Jeana i Noelle do życia

Rewolucja w metagrze w Genshin Impact dzięki Furinie

Furina zmieniła zasady gry w metagrze Genshin Impact, wprowadzając nowy wymiar do budowania zespołu i przywracając do życia wcześniej niepopularne i niszowe postacie oraz zestawy artefaktów. (Zdjęcie: HoYoverse) (HoYoverse) Metagra Genshin Impact zasadniczo ma określony „motyw” dla każdego nowego wydanego regionu. W Inazuma było to ładowanie energii dla postaci o wysokim koszcie energii. W Sumeru były to nowe, potężne reakcje żywiołów możliwe dzięki żywiołowi Dendro. Teraz w Fontaine metagra obraca się wokół manipulacji HP. Postać ucieleśniająca metagrę Fontaine’a to, odpowiednio, władająca mieczem hydro postać Furina. Jest postacią wszechstronną, która oferuje ogromne obrażenia poza ekranem, hydroaplikację, leczenie, a nawet wzmocnienia obrażeń!

Opiekunowie są ważniejsi niż kiedykolwiek

Niepopularne wcześniej postacie powracają w centrum uwagi
Każda postać może teraz korzystać z dwóch potężnych, ale wcześniej ekskluzywnych zestawów artefaktów
Wsparcie wodne poza ekranem dla postaci, które nie używają normalnych ataków
Dlatego też, jeśli miałeś szczęście zdobyć Furinę podczas jej banera startowego lub planujesz zdobyć ją, gdy zostanie przywołana, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Furina zmieniła metagrę Genshin Impact: »

Mechanikę manipulacji HP postaci Fontaine’a można zobaczyć w sposobie, w jaki atak i seria Furiny współdziałają z jej pełnym zestawem. W swojej formie Ousia Furina przywołuje swoim atakiem trzech wodnych towarzyszy, którzy atakują pobliskich wrogów, którzy wzmacniają się, wysysając HP wszystkich postaci w drużynie. Tymczasem jego wybuch zapewnia premię do obrażeń całej drużynie za każdy procent HP uzyskany lub utracony przez każdego członka drużyny.

Ponieważ w ten sposób wchodzi w interakcję ze swoim atakiem i wybuchem, musi być powiązana z uzdrowicielem, aby wyleczył HP wyssane przez jej wezwanie, aby aktywować wzmocnienia obrażeń jej superumiejętności. W rezultacie Dedykowani uzdrowiciele mają teraz nowy powód, aby dołączyć do Waszych zespołów.

Wcześniej uzdrowicieli powszechnie zabijano nie tylko za opiekę, ale także za wszystko, co zapewniali. Na przykład Kokomi i Kuki Shinobu zastosowały swoje elementy poza ekranem za pomocą ataku leczącego. Ale biorąc pod uwagę wszystko, co przynosi Furina, możesz pozwolić sobie na współpracę z czystymi uzdrowicielami, takimi jak Barbara czy Qiqi, nawet jeśli nie jest to najlepszy wybór. Chociaż maksymalizacja obrażeń drużyny jest dobra i dobra, nic nie przebije komfortu.

Reszta historii

Kilka niepopularnych postaci ponownie znalazło się w centrum uwagi

Przed wydaniem Furiny tylko postacie Fontaine’a, które miały własną mechanikę manipulacji HP, mogły używać zestawu Marechaussee Hunter, podczas gdy tylko Xiao mógł używać zestawu Vermillion Hereafter. Jednak dzięki zdolności Furiny do wysysania HP członków drużyny, każda postać może używać obu tych zestawów artefaktów, o ile ma Furinę w tej samej drużynie.

Wzmocnienie szybkości trafienia krytycznego Łowcy Marechaussee nie ma sobie równych w przypadku żadnego zestawu artefaktów, podczas gdy wzmocnienie ataku Cynobrowego Zaświatów również nie jest niczym godnym uwagi. Wraz z Furiną zestawy te są teraz najlepszymi nowymi zestawami artefaktów dla wielu postaci lub przynajmniej ciekawą alternatywą.

Wsparcie wodne poza ekranem dla postaci, które nie są biegłe w normalnych atakach

Przed wypuszczeniem Furiny dwoma najlepszymi wspierającymi hydroofensywą byli Yelan i Xingqiu. Ponieważ jednak ataki wodne Yelana i Xingqiu poza ekranem mogły zostać wywołane jedynie przez normalne ataki aktywnej postaci, niektóre postacie, które nie używały normalnych ataków, jak Neuvillette, zostały pozostawione w tyle, aby znaleźć wodnego członka drużyny. Jednak przywołania z ataku Furiny mogą atakować wrogów niezależnie od aktywnej postaci, co pozwoliło tym postaciom znaleźć nowego najlepszego przyjaciela.

Dodatkowo obecność Furiny w wyścigach Spiralnego Labiryntu oznacza również, że możesz mieć drużynę składającą się zarówno z Yelana, jak i Xingqiu (obok kogoś takiego jak Hu Tao), podczas gdy druga drużyna nadal może korzystać z „pierwszorzędnego wsparcia wodnego u swojego boku”.

Niezależnie od tego, czy chodzi o jej zdolność do dawania uzdrowicielom i niepopularnym postaciom nowego życia, czy też sprawiania, że ​​poprzednie zestawy artefaktów i niszowe style gry stały się wykonalne, Furina znacząco zmieniła metagrę Genshin Impact. Dodaje zupełnie nowy wymiar do budowania zespołu i stylów gry, co czyni go bardzo przydatnym dodatkiem do każdego konta.

Źródło: www.bing.com