Furina: najlepsza konfiguracja broni i artefaktów w Genshin Impact

Zapoznaj się z ostatecznym przewodnikiem dotyczącym tworzenia najlepszego zestawu broni i artefaktów dla 5-gwiazdkowej postaci Furiny z wodnym mieczem w Genshin Impact. Ujawniamy wszystkie szczegóły dotyczące jej umiejętności, idealnej broni, zestawu artefaktów, a także najskuteczniejszych kompozycji drużyny, w których można nią grać.

Zdolności Furiny
Normalna umiejętność ataku Furiny pozwala jej uderzyć do czterech razy, zadając obrażenia fizyczne przy każdym ataku. Jego naładowany atak zużywa określoną ilość wytrzymałości, aby wywołać atak zadający obrażenia fizyczne pobliskim wrogom. Dodatkowo, używając swojego naładowanego ataku, może zmienić swój charakter Arkhe. W regularnych odstępach czasu normalne ataki Furiny spowodują, że Ostrze Przypływu lub Cierń Duchowego Oddechu opadnie w dół, zadając obrażenia wodne. Jego atak nurkowy polega na uderzeniu w ziemię, zadając obrażenia fizyczne na danym obszarze.

Jej talent żywiołu, Solitaire Salon, przywołuje gości z Salonu Solitaire w oparciu o aktualny charakter Arkhe Furiny. Jeśli Furina jest w Ousii, przyzwie trzech członków Sali, którzy zadają wrogom obrażenia od wody zależne od maksymalnego HP Furiny. Ci członkowie lobby będą wysysać HP postaci powyżej 50% HP, aby zwiększyć zadawane przez nich obrażenia. Z drugiej strony, jeśli Furina jest w Pneumie, zamiast tego przyzwie Riversingers, którzy będą leczyć pobliskie aktywne postacie w oparciu o maksymalne HP Furiny. Gracze mogą swobodnie przełączać się pomiędzy dwiema grupami przywołanych stworzeń, korzystając z jego naładowanego ataku.

Jej umiejętność ostateczna, Niech ludzie się radują, tworzy scenę piany zadającą obrażenia od wody na obszarze zależnym od maksymalnego HP Furiny. To również powoduje, że wszyscy członkowie zespołu wchodzą w stan Powszechnej Radości. W tym stanie Furina będzie zdobywać punkty Fanfar za każdym razem, gdy HP pobliskiego członka drużyny wzrośnie lub spadnie. Furina następnie zwiększy zadawane obrażenia i nadchodzącą premię do leczenia wszystkich pobliskich członków drużyny w oparciu o liczbę posiadanych punktów Fanfar.

Przewodnik po broni dla Furiny
Najlepszym wyborem Furiny jest broń R5 Splendor of Still Waters, która zwiększa jej obrażenia i maksymalne HP za pomocą Talentu Żywiołu. Klucz Khaj-Nisut jest również dobrą opcją dla drużyn Reakcji Żywiołów, a Festering Desire to dobry wybór w trybie F2P, zapewniający także Furinie mnóstwo regeneracji energii. River Ash Ferryman to kolejna opcja F2P, która działa podobnie do Festering Desire.

Przewodnik po artefaktach dla Furiny
4-częściowy zestaw artefaktów Złotej Trupy jest idealny do zwiększania obrażeń Talentu Żywiołów Furiny. Zestaw Ocean-Hued Clam jest idealny, jeśli planujesz utrzymać Furinę w stanie Pneuma. Jeśli chodzi o zestaw Millelith’s Tenacity, jest to przyzwoita alternatywa dla Złotej Trupy, zmieniając Furinę w postać wspierającą poza ekranem.

Dzięki temu obszernemu przewodnikowi możesz teraz zoptymalizować Furinę pod kątem maksymalnej wydajności w Genshin Impact. Na co czekasz, wypróbuj te wskazówki i zdominuj grę dzięki zoptymalizowanej Furinie?

Źródło: www.bing.com