Furina: Najlepsza broń i artefakt w Genshin Impact

Odkryj najlepszy przewodnik po budowaniu najlepszej broni i artefaktu dla 5-gwiazdkowej postaci Furiny z wodnym mieczem z Genshin Impact. Furina, pięciogwiazdkowa postać hydro, pojawia się w Genshin Impact w pierwszej połowie wersji 4.2 wraz z Charlotte. W tym przewodniku Genshin Impact będziemy rozmawiać o ukochanej Furinie, jej umiejętnościach, jej broni i artefakcie oraz jej idealnych kompozycjach drużyny.

## Zdolności Furiny

Furina posiada normalny atak, który pozwala jej zaatakować do czterech razy, zadając obrażenia fizyczne przy każdym ataku. Jego naładowany atak zużywa określoną ilość wytrzymałości, aby przeprowadzić atak zadając obrażenia fizyczne pobliskim wrogom. Dodatkowo użycie naładowanego ataku zmienia jego charakter Arkhe. Czasami jego normalne ataki spowodują Wzbierające Ostrze lub Cierń Zstępującego Ducha, zadając obrażenia wodne. Jego atak nurkowy pozwala mu uderzyć w ziemię poniżej, zadając obrażenia fizyczne obszarowe przy uderzeniu.

Jej elementarna umiejętność, Solitaire Salon, przywołuje gości z Salonu Solitaire w oparciu o aktualny charakter Arkhe Furiny. Jeśli chodzi o jej Wybuch Żywiołów, Niech Ludzie Radują się, tworzy on scenę piany zadającą obrażenia od wody w obszarze obszarowym w oparciu o maksymalne HP Furiny.

## Przewodnik po broni dla Furiny

Oto bronie zalecane dla Furiny: Blask Spokojnych Wód, Klucz Khaj-Nisut, Ropiejące Pożądanie i Przewoźnik z Popielnej Rzeki.

## Przewodnik po artefaktach dla Furiny

Jeśli chodzi o artefakty, to polecane zestawy dla Furiny to: Złota Trupa, Małż w Kolorze Oceanu i Wytrwałość Millelitha.

Dzięki temu przewodnikowi dowiesz się dokładnie, jak zbudować Furinę, aby uczynić ją niepokonaną w Genshin Impact. Nie przegap okazji, aby zdominować grę tą potężną postacią!

Źródło: www.bing.com