Furina: Najlepsza broń i artefakt w Genshin Impact

Sprawdź kompletny przewodnik po najlepszej konstrukcji broni i artefaktów dla 5-gwiazdkowej postaci Hydro-miecza, Furiny, w Genshin Impact. Furina to pięciogwiazdkowa postać Hydro, która pojawia się w Genshin Impact w pierwszej połowie wersji 4.2 wraz z Charlotte. W tym przewodniku Genshin Impact porozmawiamy o ukochanej Furinie, jej umiejętnościach, konstrukcji broni i artefaktów oraz jej idealnym składzie drużyny.

Przegląd umiejętności Furiny
Furina, postać Hydro-miecza z Genshin Impact, ma normalne i ładowane ataki, talent żywiołów i wybuch żywiołów. Jego normalny atak pozwala mu zaatakować do czterech razy, zadając obrażenia fizyczne przy każdym ataku. Jego naładowany atak zużywa określoną ilość wytrzymałości, aby wywołać atak zadający obrażenia fizyczne pobliskim wrogom. Dodatkowo użycie naładowanego ataku zmienia jego charakter Arkhe. Dodatkowo, w regularnych odstępach czasu, normalne ataki Furiny spowodują opadnięcie Pieniącego Ostrza lub Ciernia Duchowego Oddechu, zadając obrażenia wodne. Jego nurkowanie pozwala mu uderzyć w ziemię, zadając obrażenia fizyczne obszarowe przy uderzeniu.

Broń dla Furiny
Blask Spokojnych Wód jest bronią BiS Furiny, która bezpośrednio zwiększa jej umiejętności żywiołów. Zwiększa zarówno obrażenia jej umiejętności żywiołów, jak i maksymalne HP Furiny, co również zwiększa obrażenia lub leczenie zadawane przez jej umiejętności żywiołów. Pomaga także to, że efekty mogą się wywołać, nawet jeśli Furina znajduje się poza kamerą, ponieważ prawdopodobnie i tak będzie postacią poza kamerą.

Artefakty dla Furiny
4-częściowy zestaw artefaktów Złotej Trupy zwiększa obrażenia umiejętności żywiołów o 20%. Obrażenia umiejętności żywiołów zwiększone o 25%. Dodatkowo, gdy postać nie znajduje się na polu bitwy, obrażenia umiejętności żywiołu zostaną dodatkowo zwiększone o 25%. Ten zestaw artefaktów jest idealny, jeśli twoim celem jest zwiększenie obrażeń przyzywanych przez Furinę. Ten zestaw daje jej całkowitą premię w wysokości 70% obrażeń od umiejętności żywiołów, gdy jest poza ekranem, co prawdopodobnie i tak będziesz robić. Możesz więc po prostu go wyposażyć i pozwolić, aby jego wezwanie wykonało całą pracę. Jest to dobry zestaw artefaktów, jeśli zamierzasz utrzymać Furinę w stanie Ousia przez długi czas.

Podsumowując, Furina jest wszechstronną postacią w Genshin Impact, oferującą zarówno obrażenia, jak i wzmocnienia leczenia przy odpowiedniej broni i artefakcie. Jego potencjał jako postaci pozaekranowej podkreślają jego wezwania i stan Ousia lub Pneuma, zapewniający dużą elastyczność w różnych składach drużyn. Jeśli chcesz zmaksymalizować potencjał Furiny, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby stworzyć najlepszą broń i artefakt dla tej 5-gwiazdkowej postaci Hydro.

Źródło: www.bing.com