Fioletowy produkt w Genshin Impact

Jak znaleźć i sfotografować produkt Basically Purple Teyvat podczas wydarzenia Genshin Impact

Jeśli lubisz fotografię i grasz w Genshin Impact, ten artykuł jest dla Ciebie. Podamy Ci wskazówki, jak znaleźć i sfotografować produkt Basically Purple Teyvat w grze, a także pomysły na wszystkie fioletowe przedmioty pasujące do tego opisu, abyś mógł wykazać się kreatywnością podczas fotografowania.

Gdzie znaleźć produkt Basically Purple Teyvat w Genshin Impact

Ostatnie zadanie w Eksperymencie Technologicznym Wykresu Przeciwnika wymaga zrobienia zdjęcia 10 fioletowych obiektów. Dla ułatwienia zacznijmy od zidentyfikowania obiektów pasujących do tego opisu. Pierwszym krokiem jest udanie się do Wolvendom w Mondstadt, uważanego za idealną lokalizację do tego. Kiedy zobaczyłem to nowe zadanie, od razu pomyślałem o Owocu Wilczego Haka. Spotykałem ich często podczas moich podróży, aby stawić czoła Andriusowi, szefowi wielkiego wilka. Jest ich mnóstwo na drodze do bossa, więc nie będziesz miał problemu z ich znalezieniem. Są ukryte w krzakach, ale tych ciemnofioletowych owoców trudno przeoczyć. I zgadnij co? Do wykonania tego zadania wystarczy wykonanie dziesięciu zdjęć właśnie tych owoców. Spójrz na pierwszy zrzut ekranu poniżej, aby zobaczyć lokalizację, w której możesz znaleźć te owoce.

Wtedy przyszły mi na myśl lawendowe melony. Te fioletowe melony rosną obficie na wyspie Narukami, zwłaszcza w pobliżu wioski Konda. Na tym obszarze rośnie kilka lawendowych drzew melonowych, po 3 melony na każdym drzewie. To sprawia, że ​​jest to doskonała lokalizacja do robienia zdjęć, a także oferuje różnorodne odcienie dla Twojej kolekcji zdjęć. Zasadniczo będziesz mieć wiele możliwości uchwycenia różnych fioletowych produktów!

Było to szybkie i łatwe zadanie do wykonania, a bonusem było to, że dostałem kilka niebieskich próbek, których desperacko potrzebowałem. Wygląda na to, że jutro będziemy szukać żółtych przedmiotów. Póki co, życzę udanych polowań na lawendowe melony.

Źródło: www.gosunoob.com