Fioletowy produkt „Essential Teyvat” w Genshin Impact

Weź udział w wydarzeniu fotograficznym „Graph Adversarial Technology Experiment Log” w Genshin Impact

Wydarzenie fotograficzne „Graph Adversarial Technology Experiment Log” organizowane przez Genshin Impact to krótkoterminowe wyzwanie, podczas którego będziesz musiał sfotografować różne rzeczy, aby zebrać próbki kolorów. Piąty dzień wydarzenia skupia się na „w zasadzie fioletowych” produktach dla fotografowanych osób.

Gdy już zdobędziesz próbkę każdego koloru (niebieskiego, brązowego, żółtego, czerwonego i fioletowego), możesz przesłać swoje zdjęcia do Lepine-Pauline w Fontaine w celu uzyskania nagród. Jednak temat, który możesz kręcić, zmienia się każdego dnia, a dziennie masz tylko 10 filmów do wykorzystania.

Gdy dzień zakończy się o 4:00 (EDT), temat ulegnie zmianie i nie będzie można wrócić, aby zrobić zdjęcia starym obiektom.

Gdzie znaleźć „w zasadzie fioletowe produkty” w Genshin Impact

„Zasadniczo fioletowe produkty” oznaczają wszelkie fioletowe zasoby, które można znaleźć w naturze. Obejmuje to świetliste osty, fioletowe zioła, kwiaty wiśni, Onikabuto, kryształowy rdzeń, lawendowe melony, zioła Naku, Viparya i grzyby Rukkhashava. (A to nawet nie jest wyczerpująca lista).

To powiedziawszy, możesz robić zdjęcia wielu świecących ostów w okolicy Wolvendom.

Możesz także robić zdjęcia Onikabuto i kwiatów wiśni wokół Wielkiej Świątyni Narukami.

Jeśli nadal potrzebujesz miejsc do zrobienia większej liczby zdjęć, Szczyt Amakumo jest pełen ziół Naku.

Jak uzyskać więcej próbek kolorów w zdarzeniu dziennika eksperymentów technologicznych Graph Adversarial

Niestety, wygląda to na losowe. Chociaż otrzymaliśmy kilka próbek fioletu po zrobieniu zdjęć fioletowych produktów, otrzymaliśmy co najmniej wystarczającą liczbę próbek innych kolorów, że mogliśmy je przesłać raz w ramach nagrody.

Innym sposobem na szybkie zdobycie próbek kolorów jest poproszenie znajomych o udostępnienie Ci dodatków, choć w ramach grzeczności powinieneś także wysłać je znajomym!

Źródło: www.bing.com