Filipińska para świętuje ślub inspirowany Genshin Impact

Ślub inspirowany grą RPG Genshin Impact z otwartym światem odbył się w Iloilo City na Filipinach. Panna młoda, Winky Palmares-Dignadice, niedawno udostępniła zdjęcie zaproszenia na ślub ze stycznia 2023 r. w lokalnej grupie graczy na Facebooku, gdzie od razu je podziwiało. Para zaprosiła na ten wielki dzień znajomych, których poznała w grze, a nawet otrzymała wiadomość wideo od znajomego gracza, który nie mógł być obecny na ceremonii.

Ślub inspirowany Genshin Impact

Motyw ślubu został oparty na krainie Inazuma z gry, z bramą Torii ustawioną w nawie kościoła i emblematem Electro wszytym w suknię panny młodej. Zaproszenie było jak „paszport” do tego wyimaginowanego kraju. Genshin Impact pozwolił tej parze nawiązać więź z przyjaciółmi i włączyć elementy gry do ich wielkiego dnia.

Genshin Impact: popularna gra

Wydany po pierwszych ograniczeniach związanych z COVID-19, Genshin Impact szybko wzbudził zainteresowanie i zjednoczył graczy pomimo pandemii. Uznana przez Apple za „grę roku na iPhone’a” i „Najlepszą grę roku 2020” w Google Play, pozostaje ulubioną grą mobilnych graczy. Co roku jest to jedna z najbardziej dochodowych gier.

Wywiad z Winky z GMA Integrated News

Podczas wywiadu dla GMA Integrated News Winky i jej mąż podzielili się swoją pasją do Genshin Impact. Oboje grają w tę grę i włączyli do swojego małżeństwa elementy inspirowane Inazumą. Opowiadali także o swoim sposobie gry, polegającym na walce z bossami w pojedynkę, pomimo wzajemnej zależności, gdy jest to konieczne.

Źródło: www.bing.com