Fascynujące odkrycie na Tartaglii w zwiastunie Genshin Impact 4.0

Ciekawy szczegół zauważyli fani Genshin Impact w zwiastunie wersji 4.0 dotyczącym Tartaglii. W Genshin Impact w wersji 4.0 gracze będą mogli po raz pierwszy eksplorować region Fontanny, a Tartaglia w końcu powróci do głównej historii.

Po prawie trzech latach zapowiedzi w Genshin Impact region Fontanny zostanie otwarty do eksploracji dla Protagonisty i Paimona w wersji 4.0. Kultowy duet uda się do Fontaine w poszukiwaniu Focalors, Archon Hydro, aby dowiedzieć się więcej o rodzeństwie Protagonisty i historii Teyvat. Archont Dendro ujawnił kilka informacji o Protagoniście i ich rodzeństwie podczas historii Sumeru, więc możliwe, że Focalors jest kolejnym ważnym źródłem wiedzy w głównej historii. Fani Tartaglii, członka Fatui, dyskutują również o tym, co jego powrót może oznaczać dla historii Fontaine’a.

Kingerikthesecond, gracz Genshin Impact, zauważył, że Tartaglia najwyraźniej stracił swój Vision Hydro w zwiastunie wersji 4.0, a kilku fanów zaczęło spekulować na temat potencjalnych implikacji dla członka Fatui. Tartaglia pojawia się na końcu zwiastuna, używając Electro Illumination zamiast swojego Hydro Vision. Tartaglia był ostatnio widziany używając Elektroiluminacji przeciwko Protagoniście podczas walki z bossem „Wejście do Złotego Domu” w Liyue. Niektórzy fani Genshin Impact uważają, że Vision Hydro Tartaglii mogło zostać usunięte lub zapieczętowane z dala od niego, co tłumaczyłoby użycie Electro Illumination. Chociaż Elektroiluminacja jest niezwykle potężna, użycie jej znacznie osłabi witalność Tartaglii.

Implikacje systemu prawa i sprawiedliwości

Ponieważ Fontaine opiera się na systemach prawnych i dążeniu do sprawiedliwości, niektórzy gracze Genshin Impact uważają, że części Fontaine mogą ograniczać Wizje w celu promowania bezpieczeństwa podczas procesów. Jednak inni fani uważają, że ograniczenia Visions mogą zostać użyte złośliwie przeciwko Protagoniście i Tartaglii w Genshin Impact Version 4.0. HoYoverse nie ujawniło żadnych szczegółów na temat powrotu Tartaglii, ale aktywacja Electro Enlightenment może sugerować, że w głównym mieście Fontaine odbędzie się wielka bitwa.

Wydaje się, że HoYoverse drażni rolę Tartaglii w głównej historii, pozostawiając interpretację fanom Genshin Impact, którzy czekają na nową aktualizację. Nie jest jasne, czy Tartaglia będzie przyjacielem czy wrogiem podczas ujawnionej części głównej historii, ale powrót postaci jest z pewnością doceniany przez społeczność.

Na szczęście fani Genshin Impact nie będą musieli długo czekać na wersję 4.0, ponieważ aktualizacja zostanie wydana 16 sierpnia. Oprócz ekscytującej głównej historii, gracze Genshin Impact będą mogli również cieszyć się nowymi grywalnymi postaciami Fontaine i nowymi ograniczonymi wydarzeniami.

Źródło: www.bing.com