Fani Genshin Impact niezadowoleni z nagród rocznicowych.

Popularna gra Genshin Impact zbliża się do trzeciej rocznicy swojej premiery, która przypada 28 września, ale niektórzy fani nie są podekscytowani nadchodzącym wydarzeniem i nagrodami. Genshin Impact, najpopularniejsza gra w HoYoverse, oferuje swoim graczom wspaniałe wrażenia z gry w świecie fantasy, jakiego nie oferowały inne gry gacha, ale nie jest pozbawione wad.

Brak hojności

W przeciwieństwie do innych gier gacha, które oferują liczne nagrody z okazji swojej rocznicy, Genshin Impact zyskało reputację osoby nieco mniej hojnej wobec swojej społeczności. Fani byli oburzeni podczas pierwszej rocznicy Genshin Impact z powodu nędznych nagród i wydarzeń, które według graczy miały przede wszystkim na celu promocję gry, a nie zapewnianie graczom zabawy i satysfakcji. Wielu graczy wyraziło swoje niezadowolenie wyrażając negatywne opinie na temat gry.Od pierwszej rocznicy minęły już dwa lata, a relacje pomiędzy fanami HoYoverse i Genshin Impact najwyraźniej nie uległy znacznej ewolucji.

Nagrody urodzinowe

HoYoverse zorganizowało transmisję na Twitchu, aby 15 września omówić wydarzenie i nagrody z okazji trzeciej rocznicy Genshin Impact, a także nowości w wersji 4.1. Impreza „Kąpiel w płynącym świetle księżyca” to wydarzenie organizowane z okazji trzeciej rocznicy. Nagrody obejmują także 1600 Primogemów, 4 Fragile Resins, nowego zwierzaka o imieniu Itty Bitty Octobaby oraz przenośny generator aerobąbelków, który można odebrać pocztą w grze. Nadchodzące wydarzenie i nagrody są podobne do poprzednich dwóch lat, co pozostawiło wielu graczy niezadowolonych.

Ogólne niezadowolenie

Gracze Genshin Impact mogą również realizować kody, które ich nagrodzą, ale dla niektórych fanów to za mało. Po transmisji na żywo Genshin Impact na Twitchu fani wyrazili swoje niezadowolenie z ogłoszenia w mediach społecznościowych. Niektórzy gracze chcą, aby Genshin Impact był bardziej hojny, jak jeden z jego poprzedników, Honkai Impact 3rd, podczas gdy inni domagają się darmowej postaci.

Ostateczna decyzja

Do HoYoverse należy decyzja, czy chcą być bardzo hojni podczas tego typu wydarzeń, tak samo jak do graczy należy decyzja, czy chcą zainwestować czas i pieniądze w tę grę, czy nie. Chociaż wielu fanów Genshin Impact po raz kolejny jest rozczarowanych tegorocznym wydarzeniem i nagrodami, wiele z nich to zdjęcia profili sportowych nowych, nadchodzących postaci, takich jak Neuvillette, Wriothesley i postać niegrywalna (NPC), rzekoma Furina, która może wkrótce stać się grywalna .

Genshin Impact jest dostępne bezpłatnie na Androida, iOS, PC, PS4 i PS5. Trwają także prace nad grą na Nintendo Switch.

Źródło: www.bing.com