Fani Genshin Impact niezadowoleni z nagród rocznicowych

Trzecia rocznica Genshin Impact zbliża się wielkimi krokami i niektórzy fani nie są podekscytowani mało ekscytującym wydarzeniem i nagrodami. Genshin Impact, najpopularniejsza gra gacha z otwartym światem firmy HoYoverse, oferuje swojej społeczności graczy wyjątkowe wrażenia z gry w świecie fantasy, z którym inne gry gacha jeszcze nie mogą się równać, ale nie jest wolne od wad.

Nagrody uznane za niewystarczające

W przeciwieństwie do innych gier gacha, które oferują graczom mnóstwo nagród z okazji urodzin, Genshin Impact zyskało reputację osoby skąpej w stosunku do społeczności graczy. Fani byli oburzeni podczas pierwszej rocznicy Genshin Impact z powodu słabych nagród i wydarzeń, które gracze postrzegali jako ukryty sposób promowania gry, a nie zabawę i satysfakcję dla graczy. Wielu graczy dało wyraz swoim negatywnym emocjom bombardując grę recenzjami. Od tamtej pierwszej rocznicy minęły dwa lata, a relacje między fanami HoYoverse i Genshin Impact, jeśli chodzi o obchody rocznicowe, wydają się niewiele zmienić.

Wydarzenie z okazji trzeciej rocznicy

HoYoverse przeprowadził transmisję na żywo na Twitchu dotyczącą wydarzenia i nagród z okazji trzeciej rocznicy Genshin Impact, a także tego, co pojawi się w wersji 4.1 15 września. „Kąpiel w płynącym świetle księżyca” to wydarzenie organizowane z okazji trzeciej rocznicy. Nagrody obejmują także 1600 Primogemów, 4 Fragile Resins, nowego zwierzaka o imieniu Itty Bitty Octobaby oraz przenośny generator aerobąbelków, który można odebrać pocztą w grze. Nadchodzące wydarzenie i nagrody są podobne do tych z ostatnich dwóch lat, co nie podobało się wielu graczom.

Oczekiwania fanów

Społeczność graczy Genshin Impact może również realizować kody, które zapewnią im nagrody, ale dla niektórych fanów to za mało. Po transmisji na żywo Genshin Impact na Twitchu fani wyrazili swoje niezadowolenie z ogłoszenia w mediach społecznościowych. Niektórzy chcą, aby Genshin Impact był hojniejszy na wzór jednego ze swoich poprzedników, Honkai Impact 3rd, zaś inni proszą o darmową postać.

Wybór między hojnością a inwestycją

Do HoYoverse należy decyzja, czy chcą być bardzo hojni podczas tego typu wydarzeń, tak samo jak do graczy należy decyzja, czy chcą spędzać czas i pieniądze na tej grze, czy nie. Chociaż wielu fanów Genshin Impact po raz kolejny jest rozczarowanych tegorocznym wydarzeniem rocznicowym i nagrodami, wielu z nich to sportowe zdjęcia profilowe nowych, nadchodzących postaci, takich jak Neuvillette, Wriothesley i nieoficjalnie potwierdzona postać Furina, która może wkrótce stać się grywalna.

Genshin Impact jest dostępne bezpłatnie na Androida, iOS, PC, PS4 i PS5. Trwają także prace nad grą na Nintendo Switch.

Źródło: gamerant.com