Fani Genshin Impact mają szczególny powód, aby sprawdzić WarioWare: Move It

Kiedy gra łączy się ze sterowaniem ruchem

WarioWare: Move It wyróżnia się skupieniem na kontroli ruchu, powodując, że gracze przyjmują określone pozy za pomocą Joy-conów, dodając do gry zabawny i interaktywny element.

Gracze często rezygnują z przycisków na rzecz sterowania ruchem, ponieważ gra kładzie duży nacisk na to drugie. Korzystając z Joy-conów, gracze proszeni są o przyjęcie określonych póz, aby wejść do gry, takich jak Crocodile, Choo Choo, Lovestruck i wiele innych. Formy te wydają się pochodzić od Głosu, boga czczonego przez starożytną cywilizację na wyspie Caresaway, głównej lokalizacji WarioWare: Move It.

Zabawna opowieść o WarioWare: Move It

Te pozy są wyjaśniane i ogłaszane przed każdą mikrogrą przez konkretnego spikera, do którego fani powinni się przyzwyczaić. Jego głos skutecznie towarzyszy grze, bardziej niż jakikolwiek inny głos zaangażowany w grę, w tym nowy głos Wario. Ze względu na zabawny humor serii WarioWare, a także głęboki ton narratora w języku angielskim, zestawienie to prowadzi do niezwykle zabawnych momentów, gdy każda z Form jest wyjaśniona żartem.

Powinno to szczególnie zainteresować fanów Genshin Impact, ponieważ narratorem jest także głos Zhongli. Rzeczywiście, gracze Genshin Impact mogą cieszyć się WarioWare: Move It, aby usłyszeć głos Zhongli, zapewniając fanom wyjątkowe i zabawne wrażenia.

Wyjątkowa obsada głosu

Oprócz Keitha Silversteina w roli narratora, w WarioWare: Move It do kultowych głosów należy także aktorka głosowa Clementine z adaptacji gry wideo The Walking Dead, która gra na 9-Volt. Z kolei Cricketa i Orbulona gra Robbie Daymond, znany między innymi z ról w Persona 5 i Tales of Zestiria. Gracze mogą dobrze się bawić przeglądając listę aktorów głosowych w poszukiwaniu swoich ulubionych wykonawców.

Polecany fanom Genshin Impact

Biorąc pod uwagę, jak bardzo narrator WarioWare: Move It kontrastuje z samym Zhonglim, fani Genshin Impact mogą chcieć sami wypróbować grę, aby usłyszeć bzdury, które mówi i robi. Być może zechcą nawet kupić grę tylko po to, by ulubiona postać pokazała im, jak szturchnąć kogoś w nos rękami w górze, pocałować ropuchę i wykonać inne czynności zgodne z absurdalnym humorem z serialu.

Źródło: www.bing.com