Epickie ponowne spojrzenie na moce Archontów w Genshin Impact

Odkryj na nowo animacje eksplozji żywiołów czterech najpopularniejszych postaci Archontów w Genshin Impact dzięki zapalonemu fanowi. Venti, Zhongli, Raiden Shogun i Nahida zostały przebudowane i mają ulepszone efekty wizualne i dźwiękowe. Odkryj szczegóły, które robią różnicę i podzielaj się opiniami fanów!

Wybuchowe animacje dla Archontów

W Genshin Impact każda postać ma dwie specjalne umiejętności: Elemental Blast i Elemental Skill. Wybuchy są generalnie potężniejsze, ale mają też dłuższy czas odnowienia i pochłaniają cząstki żywiołów. Aktywacja Wybuchu Żywiołów pięciogwiazdkową postacią uruchomi specjalną animację zbliżenia.

Zmiany docenione przez fanów

Użytkownik Reddita o imieniu GyroGG udostępnił ciekawy film, w którym przeprojektował animacje Elemental Blasts czterech Archontów w grze. Fanom wydaje się, że zaktualizowane animacje są zachwycone, o czym świadczy ponad 1,6 tysiąca wyświetleń. oficjalny subreddit Wielu fanów twierdzi, że nowa animacja Venti Wind of Ode jest ich ulubioną z całej czwórki. Główną różnicą jest nowy efekt dźwiękowy, ze znacznie głośniejszym wiatrem i subtelną eksplozją na końcu. Ta animacja wyróżnia się szczególnie, ponieważ Venti jest prawdopodobnie najbardziej przestarzałym Archontem w grze, biorąc pod uwagę, że został wydany podczas pierwszej aktualizacji gry.

Wspólne opinie

Zaktualizowana animacja Zhongli kładzie znacznie większy nacisk na efekt eksplozji, całkowicie zmieniając dźwięk. Animacja zawiera również efekt drgań kamery, który jest stały, ponieważ Geo Archont miażdży swoich wrogów prawdziwym meteorytem. Niektórym fanom wydaje się, że ta zmiana podoba się, inni uważają, że to trochę za dużo i woleliby jaśniejszy efekt.

Wielu graczy podziela także podobne opinie na temat eksplozji umiejętności Archonta Raidena Shoguna, która obejmuje także nowy efekt dźwiękowy zaraz po jej aktywacji. Spośród tej czwórki Raiden Shogun jest uważana za najpotężniejszego Archonta, ponieważ może zmieścić się w niemal każdym składzie drużyny w Genshin Impact i odgrywać wiele ról, od głównego DPS po wsparcie.

Umiejętność Archonta Nahidy wydaje się być druga w kolejności, przynajmniej według komentarzy. Zaktualizowana wersja dodaje znacznie głośniejszy efekt dźwiękowy do Iluzorycznego Serca Nahidy. Jest to jeden z najbardziej unikalnych Wybuchów Żywiołów w grze, ponieważ pozwala Archontowi Dendro stworzyć potężną kopułę, która zapewnia różne korzyści w zależności od elementów, z którymi wchodzi w interakcję.

Genshin Impact jest teraz dostępny na urządzenia mobilne, PC, PS4 i PS5. Wersja na Switcha jest w fazie rozwoju.

Źródło: www.bing.com