Elementy wpływu Genshin: ranking od najlepszego do najgorszego

Genshin Impact to wyjątkowa gra wideo, zwłaszcza dzięki elementom i ich reakcjom. Stanowią serce fantastycznej rozgrywki i budowania zespołu. Podobnie jak postacie w Genshin, Elementy mają wady i zalety, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, na których się skupić. Oto lista wszystkich elementów w Genshin, uszeregowanych według siły i wartości, od najlepszego do najgorszego.

Elementy poziomu SS w Genshin Impact

Hydro Neuvillette to majestatyczny i potężny smok żywiołu Hydro.

Nic dziwnego, że można powiedzieć, że Hydro jest po prostu najlepsze. Jest to najcenniejszy i najbardziej elastyczny element w grze, oferujący mnóstwo użyteczności, obrażeń i możliwości budowania zespołu. Hydro jest elementem charakteryzującym się największą liczbą reakcji elementarnych w Genshin, co czyni go obecnie najpopularniejszym. Może rezonować ze wszystkimi innymi Żywiołami, a dzięki rozbudowanemu składowi Hydro jest niewątpliwie najlepszym Elementem w grze.

Elementy poziomu S w Genshin Impact

Dendro Nahida to jedna z najlepszych postaci Dendro, jakie kiedykolwiek stworzono.

Element, który po wprowadzeniu w Genshin 3.0 odblokował jedną z najpotężniejszych reakcji na żywioły, od tego czasu stał się jednym z najlepszych elementów w grze. Dendro jest bezpośrednim elementem i ma dostęp do potężnych reakcji, takich jak Rozkwit, Hyperbloom i Aggravate , ale jego prawdziwa wartość polega na tym, że bardzo łatwo jest budować drużyny wokół tego Żywiołu, łącząc jedynie Mistrzostwo Żywiołów. Jedynym powodem, dla którego Dendro stoi za Hydro, jest brak elastyczności.

Elementy poziomu w Genshin Impact

Anemo Kazuha jest jednym z najlepszych supportów Anemo.

Pierwszy zaprezentowany nam Element wciąż ma się dobrze. Anemo to wyjątkowy element, który oferuje najlepszą użyteczność i zwiększenie obrażeń w porównaniu ze wszystkimi innymi elementami w grze. Posiada jedną z najlepszych postaci w grze, Kazuhę, i jest używany w różnych drużynach. Jedyne, czego brakuje Anemo, to zdolności ofensywne, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla poziomu A.

Elementy poziomu B w Genshin Impact

Electro Raiden Shogun to wszechpotężny Archon Electro i najlepsza postać Electro.

Electro, niegdyś jeden z najgorszych elementów w grze, przeszedł długą drogę. Wprowadzenie Dendro było niewątpliwie jego wybawieniem, ale nawet wcześniej Electro zawsze miał w sobie coś wyjątkowego. Chociaż Electro szczególnie wyróżnia się w reakcjach Dendro, ma wartość gdzie indziej, na przykład w regeneracji energii. Dzięki postaciom takim jak Raiden Shogun i Fischl Electro nadal przoduje w zadawaniu dużych obrażeń, zapewniając jednocześnie doskonałe wsparcie.

Elementy poziomu C w Genshin Impact

Pyro Diluc jest nadal jednym z najlepszych zadających obrażenia Pyro.

Tego elementu, skupiającego się na ataku i ataku, nie należy lekceważyć. Pyro jest najbardziej ofensywnym elementem w Genshin, którego jedynym celem jest zadawanie dużych obrażeń i niestety to wszystko, co może zrobić. Nie zapewnia żadnych umiejętności użytkowych ani wsparcia i choć dobrze współpracuje z Hydro i Cryo, ma również tę wadę, że powoduje reakcje takie jak Przeciążenie i Podpalenie, które są obecnie bardzo słabe.

Elementy poziomu D w Genshin Impact

Cryo Ayaka to jedyna w swoim rodzaju Cryo Queen.

Gdyby nie pozostały żadne inne Elementy, ten byłby na samym dole. Największym problemem Cryo jest to, że ma tylko dwie reakcje żywiołów: Zamrożenie i Stopienie. Chociaż Melt może być czasami silny i przydatny, Zamrożenie jest bardzo ograniczone, ponieważ działa tylko na mniejszych wrogów, a nie na bossów. Cryo po prostu ma przewagę nad innymi Elementami i wygląda na to, że tak pozostanie przez długi czas.

Elementy poziomu F w Genshin Impact

Geo Zhongli jest Geo Archontem, a jego tarcze są po prostu najsilniejsze.

Zdecydowanie najgorszy Element obecnie w Genshin i nie bez powodu. Geo to Element, który pozostał taki sam od początku gry. Nie reaguje z innymi Elementami, w dużym stopniu opiera się na konstrukcjach geograficznych, które łatwo zniszczyć bossowie, i ma tylko jedną realną drużynę, drużynę składającą się wyłącznie z Geo. Choć ma swoją niszę tworzącą tarcze przed cząsteczkami elementarnymi, to po prostu nie wystarczy. Geo z pewnością pilnie potrzebuje przeróbek i dopóki to się nie stanie, pozostanie na dole drabiny.

Źródło: www.bing.com