Elementy Genshin Impact w kolejności od najlepszego do najgorszego: Hydro, Dendro, Anemo, Electro, Pyro, Cryo, Geo

Genshin Impact to wyjątkowa gra wideo ze względu na żywioły i ich reakcje. Są sercem fantastycznej rozgrywki i budowania zespołu w Genshin. Podobnie jak postacie w Genshin, przedmioty mają wady i zalety, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, na których przedmiotach się skupić. Oto lista wszystkich przedmiotów w Genshin, uszeregowanych według ich siły i wartości, od najlepszego do najgorszego.

Elementy poziomu SS w Genshin Impact

Hydro Neuvillette to majestatyczny i potężny smok Hydro. Zdjęcie za pośrednictwem HoYovers.

Jesteśmy pewni, że dla nikogo to nie będzie zaskoczeniem, ale Hydro jest w tym po prostu najlepszy. Jest to najcenniejszy i najbardziej elastyczny przedmiot w grze, zapewniający wysoką użyteczność, obrażenia i zróżnicowane budowanie zespołu. Hydro jest pierwiastkiem charakteryzującym się największą liczbą reakcji elementarnych w Genshin, co czyni go obecnie najpopularniejszym. Może rezonować z każdym innym elementem, a dzięki imponującej liczbie postaci Hydro jest prawdopodobnie najlepszym elementem w grze.

Elementy poziomu S w Genshin Impact

Dendro Nahida to jedna z najlepszych postaci Dendro, jakie kiedykolwiek stworzono. Zdjęcie za pośrednictwem HoYovers.

Przedmiot, który odblokował jedną z najpotężniejszych reakcji żywiołów, kiedy został wprowadzony w Genshin 3.0, od tego czasu ugruntował się jako jeden z najlepszych przedmiotów w grze. Dendro to prosty przedmiot, który ma dostęp do potężnych, potężnych reakcji, takich jak Bloom, Hyperbloom i Irytuje, ale jego prawdziwa wartość polega na tym, że bardzo łatwo jest zbudować swoje drużyny wokół tego elementu, po prostu łącząc Mistrzostwo Żywiołów. Jedynym powodem, dla którego Dendro stoi za Hydro, jest brak elastyczności.

Elementy poziomu w Genshin Impact

Anemo Kazuha jest jednym z najlepszych supportów Anemo. Zdjęcie za pośrednictwem HoYovers.

Pierwszy przedstawiony nam element pozostaje bezpiecznym zakładem. Anemo to wyjątkowy przedmiot, który zapewnia najlepszą użyteczność i zwiększenie obrażeń w porównaniu z jakimkolwiek innym przedmiotem w grze. Posiada jedną z najlepszych postaci w grze, Kazuhę, i jest używany w różnych drużynach. Jedyne, czego brakuje Anemo, to zdolności ofensywnych, więc znajduje swoje idealne miejsce w rankingu A.

Źródło: www.bing.com