Ekskluzywne ujawnienie na banerach pierwszej połowy wersji 4.1 Genshin Impact

Przygotuj swoje Primogems, ponieważ wycieki Genshin Impact omawiają banery postaci z pierwszej połowy Genshin Impact 4.1. Sprawdź tutaj banery, które wyciekły z pierwszej połowy wersji 4.1. Pamiętaj, że poniższe informacje nie są oficjalne. Pewnych potwierdzeń można się spodziewać podczas następnej transmisji na żywo Genshin Impact w wersji 4.1.

Banery z pierwszej połowy Genshin Impact w wersji 4.1

Przecieki sugerują, że w pierwszej połowie Genshin Impact 4.1 nową bohaterką będzie „Ordinator of Inexorable Judgement” Neuvillette. Obok niego odbędzie się powtórka Hu Tao.

Czterogwiazdkowymi postaciami występującymi w tej połowie będą Xingqiu, Fischl i Diona. Wygląda na to, że 4-gwiazdkowe postacie w tej połowie to głównie postacie spoza pola bitwy, być może po to, aby zrównoważyć 5-gwiazdkowe postacie DPS na polu bitwy.

Oczekuje się, że sztandar broni będzie zawierał symboliczną broń Hu Tao, „Laskę Homy” (5-gwiazdkową broń drzewcową), a także nowy katalizator i symboliczną broń Neuvillette, „Księgę Wiecznego Przepływu” (5-gwiazdkowy katalizator ).

Więcej szczegółów o Neuvillette

„Pewnego dnia, kiedy powrócą, rozpocznie się ich prawdziwa męka” – Xbalanque, pogrzebany w pierwotnym ogniu

„Ordinator of Inexorable Judgement” Neuvillette będzie można zagrać w wersji 4.1 Genshin Impact. Jest pięciogwiazdkową postacią typu Hydro i Katalizator. Neuvillette po raz pierwszy spotykamy w wersji 4.0 Genshin Impact, w pierwszych częściach podróżnika w Fontaine.

Podstawowa umiejętność: Och, łzy, odwdzięczę ci się

Przywołuje Wściekłą Kaskadę, która zadaje obrażenia od wody przeciwnikom przed Neuvillette w oparciu o jego maksymalne HP. Po trafieniu przeciwnika umiejętność ta wygeneruje 3 Krople Wody w pobliżu tego przeciwnika.

Arkhe: Pneuma

W określonych odstępach czasu, gdy Wściekły Wodospad opadnie, Cierń Duchowego Oddechu zstąpi i przebije wrogów, zadając obrażenia Hydro na równi z Pneumą.

Elemental Shard: O, przypływy, wróciłem

Wyzwala falę wybuchu, która zadaje obrażenia od wody na obszarze zależnym od maksymalnego HP Neuvillette’a. Po krótkiej przerwie zejdą 2 wodospady i zadają obrażenia od wody na nieco mniejszym obszarze oraz generują 6 kropli wody na obszarze przed nim.

„Prawo może powstrzymać wszelkiego rodzaju przestępstwa, ale nie może wykorzenić samego zła.

„Interesuje Cię przedfarma Neuvillette’a lub nadal się wahasz, czy jego zestaw jest tego wart? Więcej informacji o tej nowej postaci znajdziesz tutaj. »

Źródło: sprzęgłapoints.com