Dwie nowe skórki dla popularnych postaci w Genshin Impact: krąży plotka

Genshin Impact: Plotka ujawniła nowe skórki dla Ganyu i Xingqiu

Nowe skórki dla Ganyu i Xingqiu

Nowa plotka dotycząca Genshin Impact ujawnia dwie postacie, które wkrótce otrzymają nowe skórki do ubrań. Od chwili premiery flagowa gra HoYoverse cieszy się dużą popularnością wśród graczy, ale oferuje niewiele kosmetycznych zmian w grywalnych postaciach.

Genshin Impact zazwyczaj oferuje cztery skórki rocznie, w tym dwie podczas Festiwalu Latarni i dwie podczas letniego wydarzenia. Najnowsza aktualizacja 3.8 wprowadziła dwa nowe kostiumy dla popularnych postaci, Kaeyi i Klee, które po raz pierwszy pojawiły się w 2020 roku. Kaeya jest drugą bezpłatną postacią, która otrzymała nowy kostium, po skórce z motywem Sumeru Lisy w wersji 3.4.

Z niedawnego wpisu na koncie na Twitterze o nazwie Teyvattabloid2 wynika, że ​​dwie postacie Liyue mogą w przyszłości otrzymać nowe skórki. Są to Ganyu, pięciogwiazdkowy użytkownik łuku Cryo i Xingqiu, czterogwiazdkowy użytkownik Hydro miecza. Jeśli pogłoski są prawdziwe, te nowe stroje prawdopodobnie będą częścią Festiwalu Latarni, ponieważ obie postacie pochodzą z narodu Geo, gdzie festiwal nadal się odbywa. Jeśli chodzi o ich rzadkość, obie skórki będą najwyraźniej czterogwiazdkowej jakości. Warto wspomnieć, że do tych przecieków należy podchodzić z przymrużeniem oka, jako że do Festiwalu Latarni zostało jeszcze kilka miesięcy.

Ganyu i Xingqiu, potężne postacie

Zarówno Ganyu, jak i Xingqiu są uważani za czołowe postacie w swoich rolach. Chociaż Ganyu została wydana w wersji 1.2 w tym samym czasie co alchemik Geo Albedo, pozostaje preferowanym wyborem graczy Genshin Impact ze względu na obrażenia Cryo. Jest pierwszą użytkowniczką łuku, która potrafi wykonać specjalny naładowany atak z dwoma poziomami zależnymi od czasu ładowania.

Aby zmaksymalizować potencjał obrażeń, gracze powinni użyć drugiego naładowanego ataku, który zadaje obrażenia Cryo na danym obszarze. Jeśli chodzi o Xingqiu, czterogwiazdkową postać, jest on jednym z najpotężniejszych użytkowników Hydro w grze i należy do słynnej drużyny narodowej. Pomimo tego, że ta kompozycja zawiera tylko czterogwiazdkowe postacie, często zajmuje pierwsze miejsca w statystykach użytkowania w Spiralnej Otchłani.

Xingqiu może być używany zarówno jako zewnętrzny DPS, jak i wsparcie, i stale zadaje obrażenia od wody pobliskim wrogom. Ponieważ jest to postać czterogwiazdkowa, gracze Genshin Impact mogą z łatwością zdobyć wszystkie poziomy konstelacji Xingqiu.

Genshin Impact jest dostępne na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych. Obecnie trwają prace nad wersją na Switcha.

Źródło: Twitter

Źródło: www.bing.com