Dowiedz się, jak ukończyć wydarzenie internetowe Chiori w Genshin Impact

Wraz z pojawieniem się nowej postaci Chiori w grywalnych postaciach Genshin Impact, pojawiło się jej własne wydarzenie internetowe, które pomoże Ci zebrać trochę Primogemów w ostatniej chwili. Oto jak ukończyć wydarzenie internetowe Chiori: Captivating Couture. Wydarzenie internetowe Chiori będzie dostępne do 14 marca. Wykonanie zajmuje tylko kilka minut i nie wymaga kilkudniowego czekania. W sumie w ramach wydarzenia otrzymasz 40 Primogemów, 3 odłamki Prithiva Topaz, 2 rudy mistycznych wzmocnień i 20 000 Mora.

Dostęp do wydarzenia internetowego można uzyskać na jego oficjalnej stronie internetowej. Sprawdź w lewym górnym rogu, czy jesteś zalogowany na właściwe konto. Przejdź przez dialog Chiori i postępuj zgodnie z tutorialem. Podsumowując, kroki są następujące: Wybierz swój krok: Tworzenie kostiumów, Szycie sukienek lub Kreatywne szycie. Wybierz ubranie, które chcesz stworzyć. Zawsze są dwie opcje. Wybierz inspirację projektową. Zawsze istnieją trzy możliwości inspiracji projektowych, więc przewiń w dół, aby zobaczyć trzecią opcję. Kliknij w dowolnym miejscu strony, aby zobaczyć swoje dzieło na manekinie. Nie musisz podążać za przerywaną linią.

Wydaje się, że Chiori ma ulubioną kombinację stroju i inspiracji, na co wskazuje bardziej wyszukana dymka, gdy komentuje twój wybór. Uzyskanie „poprawnej” kombinacji nie ma wpływu na Twoje nagrody, ale są to: Marynarka z Tęczową Różą, Długa Suknia ze Skrzydłem Światła, Płaszcz z Kapeluszem Meduzy. Ukończ wszystkie trzy etapy, aby odblokować wszystkie nagrody na raz. Nagrody zostaną wysłane na Twoje konto pocztą w grze, więc nie zapomnij się zalogować i odebrać je! Aktualizacja Genshin Impact do wersji 4.5 pojawi się 12 marca i wprowadza Chiori jako nową grywalną postać wraz z wieloma innymi dodatkami.

Źródło: www.destructoid.com