Dowiedz się, jak pokonać Legatusa Golema w Genshin Impact

Legatus Golem: nowy szef Genshin Impact

Jak odblokować i pokonać Legatusa Golema w Genshin Impact

Wraz z nową aktualizacją pojawił się nowy boss światowy, Legatus Golem. Używane do zdobywania nowych materiałów dla Arlecchino i innych przyszłych postaci, zmierzenie się z marmurową i mosiężną statuą nie jest łatwe. Nasz przewodnik pomoże Ci go pokonać, oto wszystko, co musisz wiedzieć o lokalizacji Legatus Golem, jak go odblokować, najlepszych drużynach do użycia i nie tylko.

Jak odblokować Legatus Golem w Genshin Impact

Aby odblokować tego nowego bossa, musisz rozpocząć światową misję o nazwie „Canticles of Harmony” na wyspie Petrichor, nowej lokalizacji, która pojawiła się w wersji 4.6 Genshin Impact. Eksplorując ten obszar dojdziesz w końcu do podziemnego bossa. Gdy dotrzesz na miejsce, wejdź na arenę, a boss automatycznie się aktywuje.

Lokalizacja Legatus Golem w Genshin Impact

Zapomniane królestwo kryje wiele tajemnic. Eksplorując podziemny region Petrichor, w którym przebywa boss, po ukończeniu głównego zadania będziesz mógł odblokować punkt teleportacji tuż przed pomieszczeniem z bossem.

Mechanika i wskazówki dotyczące pokonania Legatus Golem w Genshin Impact

Ta walka z bossem jest dość prosta. Gdy tylko wejdziesz na arenę, boss zaatakuje Cię skacząc z filaru, przed którym możesz uciec. Jego główną cechą jest duża tarcza Geo. Aby go pokonać, użyj postaci Geo lub użytkownika Claymore, aby przełamać tarczę. Możesz także zniszczyć przywołany totem, aby uniemożliwić mu uzyskanie ulepszeń. Jego najpotężniejsze ataki to cięcia mieczem i ataki obszarowe skrzypcami, których możesz łatwo uniknąć w odpowiednim momencie.

Najlepsze drużyny, które zmierzą się z Legatusem Golemem w Genshin Impact

Każdy szef ma jakąś słabość, a potężny robotyczny centaur nie jest wyjątkiem. Aby pokonać Legatusa Golema, stwórz silny zespół i wykorzystaj jego słabość na swoją korzyść. Użyj postaci Geo lub Claymore’a, aby skontrować jego tarczę Geo. Aby uzyskać większy DPS, konieczna może być potężna postać zadająca duże obrażenia. Aby szybko go pokonać, silna zewnętrzna postać DPS może załatwić sprawę. Oto najlepsze postacie do użycia przeciwko Legatus Golem: Zhongli, Diluc, Yelan, Raiden Shogun, Bennet, Xiangling, Neuvillette, Furina, Arataki Itto, Ayato lub Childe.

Co Legatus Golem upuszcza w Genshin Impact?

Po trudnej walce użyj 40 oryginalnych żywic, aby otrzymać następujące nagrody: Mora, Fragment Złotej Melodii, Agaty Agnidus (Sliver, Fragment, Kawałek, Kamień szlachetny), Topazy Prithiva (Sliver, Fragment, Kawałek, Gemstone), monety Zestaw Berserkera, Zestaw instruktora, zestaw modlitw o iluminację, zestaw poszukiwacza przygód, zestaw finału gladiatora i zestaw trupy wędrowca.

Ponieważ Legatus Golem jest najnowszym bossem światowym dodanym do gry, tylko Arlecchino używa obecnie swoich materiałów do wzniesienia, więc jeśli chcesz ją szybko rozbudować, będziesz musiał stawić czoła temu bossowi wiele razy.

Źródło: www.bing.com