Deweloper Zone Zero: Genshin Impact ujawnia Billy’ego Kida i datę zamknięcia wersji beta

HoYoverse, twórca gier Genshin Impact i Honkai: Star Rail, właśnie ogłosił nową, ekscytującą grę wideo. To Zenless Zone Zero, miejska gra akcji RPG, a prezentacja jej obsady właśnie rozpoczęła się od postaci Billy’ego.

Pierwsze spojrzenie na Billy’ego

Billy, którego pełne imię i nazwisko brzmi Billy Kid, to android bojowy, który woli nazywać siebie Inteligentną Jednostką Taktyczną. Jest częścią agencji o nazwie Gentle House, znanej również jako Cunning Hare, a jego wygląd przypomina Vash the Stampede, gdyby był wyposażony w części do mecha.

Głosu po japońsku podkłada mu Yu Hayashi (znany z ról w serialach Judgement, Octopath Traveler II i Final Fantasy Type-0), zaś aktor głosowy w wersji angielskiej nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, chociaż możemy to usłyszeć w akcji w zwiastunie.

Billy jest opisywany jako „atrakcyjny cyborg o wyluzowanej, beztroskiej osobowości” i ma być zarówno fajny, jak i zabawny. Przedstawia się jako jeden z Rycerzy Światła i walczy dwoma wykonanymi na zamówienie rewolwerami, które nazywa „dziewczynami”. Pomimo swojego niewiarygodnego wyglądu, byłby w stanie podjąć każde wyzwanie, jeśli podchodzi do rzeczy poważnie.

Termin kolejnego meczu

Oprócz zwiastuna przedstawiającego Billy’ego, znamy także datę rozpoczęcia nadchodzących zamkniętych testów beta, nazwanych „Testem wyrównującym”. Rozpoczną się 24 listopada o godzinie 11:00 czasu UTC+8.

Jeśli jeszcze nie wiesz o Zenless Zone Zero, jest to nadchodząca miejska gra akcji RPG. Będzie dostępna w trybie free-to-play z nieuniknionymi mikrotransakcjami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, możesz zapoznać się z naszym wywiadem z producentem sprzed kilku miesięcy i obejrzeć kolejny zwiastun.

Źródło: www.bing.com