Data premiery Genshin Impact Skirk, spekulacje, historia i nie tylko

Poszukiwanie Archonta z Fontaine

Trzecia część wyprawy dla Archonta Fontaine jest już dostępna i zapowiada ekscytującą przygodę. Dla miłośników Genshin Impact przygotowaliśmy szczegółowe informacje na temat Skirka i jego powiązań ze światem gry.

Uwaga, ten artykuł zawiera znaczące spoilery dotyczące głównego wątku fabularnego. Jeśli jeszcze nie grałeś w to zadanie, radzimy nie czytać dalszej części tego artykułu

Skirk, grywalna postać?

Bazując na modelu Skirk w grze, wydaje się, że będzie ona grywalną postacią w nadchodzącej aktualizacji Genshin Impact. Obecnie nie ma żadnych wiarygodnych przecieków ani wskazówek z gry na temat tego, kiedy będzie dostępna ani jaka będzie jej wersja, ale nadal uważnie monitorujemy nowe informacje. Bądź na bieżąco i regularnie odwiedzaj tę stronę, aby dowiedzieć się więcej w przyszłości.

Mistrz Childe’a

Skirk pojawił się po raz pierwszy, gdy Childe został zwolniony. Spotkała Childe’a w Otchłani, gdy był młody i służyła jako jego mistrz, szkoląc go i ucząc, jak korzystać z Nieczystego Dziedzictwa. Jej historia wskazuje, że jest w stanie go łatwo pokonać, co sugeruje, że jest groźnym przeciwnikiem. Moc ta została również podkreślona w grze, gdzie z łatwością eliminuje międzygalaktyczną bestię, która groziła pożeraniem Fontaine’a.

Po rozmowie z Neuvillette i Podróżnikiem w Pierwotnym Morzu Skirk obiecuje znaleźć nowe informacje na temat Descenderów i ich roli w przyszłości Teyvata, a następnie przekazać swoje odkrycia Childe’owi. Może to oznaczać, że będzie przetrzymywany w Otchłani, dopóki Skirk nie odeśle go z powrotem.

Jeśli chodzi o samą Skirk, widać ją dzierżącą miecz i posługującą się kobiecym modelem postaci podobnym do Keqing i Ganyu. Jej głosy wykonują Cat Protano po angielsku, Xie Ying po chińsku i Noto Mamiko w japońskiej wersji gry.

Kim jest Surtalogi?

Okazuje się, że nawet krętacze mają giętkie, a Skirk jest uczniem Surtalogi, znanego również jako Foul. Jest istotą podobną do Rhinedottira, członkiem Hexenzirkel Genshin Impact i twórcą Albedo, który dąży do doskonałości. A co z tym wszystkożerącym narwalem? To jego zwierzątko.

Surtalogi to kolejne nordyckie imię wprowadzone w Genshin – tak nazywa się miecz Surtra. Nie jesteśmy jeszcze pewni, co to może oznaczać w kontekście charakteru, ponieważ zarówno Mondstadt, jak i Khaenri’ah również używają imion nordyckich, więc nie wydaje się, aby istniało jakieś szczególne powiązanie.

To wszystko, jeśli chodzi o nasze dzisiejsze zanurzenie się w historię Genshin Impact. Jeśli jesteś wielkim fanem gier Hoyoverse, sprawdź, co wiemy o nadchodzących postaciach Zenless Zone Zero i nowych kodach Honkai Star Rail.

Źródło: www.pockettactics.com