Data premiery Genshin Impact 4.3, banery, postacie i nie tylko

Genshin Impact 4.3: Wszystko, co musisz wiedzieć

Genshin Impact w wersji 4.2 ostatecznie oznacza koniec sagi Fontaine’a i jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych questów Archontów w grze.Ta aktualizacja wprowadziła także nową postać, Furinę, nowe zadania światowe i nowy region, las Erinnyes. Naszym następnym celem jest Genshin Impact 4.3 i jest na co czekać. W tym artykule przeanalizujmy wszystko, co wiemy o Genshin Impact 4.3, dacie jego premiery, banerach, postaciach i nie tylko.

Data premiery Genshin Impact 4.3

Genshin Impact 4.3 zostanie wydany 20 grudnia 2023 roku, pod koniec drugiej fazy wersji 4.2. Każda wersja Genshin Impact trwa 42 dni, a każda faza trwa 21 dni. Genshin Impact 4.2 został wydany 8 listopada, a jego druga faza kończy się 19 lub 20 grudnia, w zależności od regionu, w którym mieszkasz. Funkcja preinstalacji Genshin Impact 4.3 będzie dostępna na kilka dni przed aktualizacją, czyli 18 grudnia.

Data transmisji na żywo z Genshin Impact 4.3

Transmisja na żywo wydania jest zwykle publikowana na kilka tygodni przed datą premiery. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, transmisja na żywo Genshin Impact 4.3 odbędzie się 6 grudnia. Można go obejrzeć na oficjalnych kanałach, takich jak kanał Genshin Impact na Twitchu, lub obejrzeć godzinę później na ich oficjalnym kanale YouTube.

Banery postaci Genshin Impact 4.3

Niedawny marketing HoYoverse pośrednio potwierdził, że Navia jest pięciogwiazdkową postacią, a Chevreuse czterogwiazdkową postacią w Genshin Impact 4.3. W przypadku innych odrodzeń postaci, przecieki sugerują, że w drugiej połowie wystąpią Albedo, Raiden Shogun i Arataki Itto. Chociaż te przecieki są sprzeczne z informacjami z innych wycieków, pochodzą z rzekomego wycieku Hutao Lover i wielokrotnie okazały się dokładne.

Genshin Impact 4.3 wydaje się być wersją Geo ​​z trzema niesamowitymi postaciami Geo. W pierwszej połowie Genshin Impact 4.3 pojawią się Navia i Albedo. Dla tych, którzy nie wiedzą, Navia jest pięciogwiazdkową postacią Geo ​​DPS i użytkownikiem Claymore z Fontaine, podczas gdy Albedo jest także pięciogwiazdkową postacią wspierającą Geo ​​i użytkownikiem miecza Mondstadt. Oczekuje się, że etap 1 rozpocznie się 20 grudnia 2023 r. i potrwa do 10 stycznia 2024 r.

W drugiej fazie wystąpią Raiden Shogun i Arataki Itto. Raiden Shogun, Electro Archon, to pięciogwiazdkowa postać Electro Support/sub-DPS i użytkownik Inazuma Spear. Z drugiej strony Arataki Itto jest pięciogwiazdkową postacią Geo ​​DPS i użytkownikiem Claymore, również z Inazuma. Oczekuje się, że etap 2 rozpocznie się 10 stycznia 2024 r. i potrwa do 31 stycznia 2024 r.

Nadchodzące banery postaci mogą być dokładne, ale kolejność, w jakiej się pojawiają, nie jest. Uważamy, że powyższa kolejność powinna być logiczną sekwencją zdarzeń. Dzieje się tak, ponieważ wyciekły również wydarzenia z Genshin Impact 4.3 i sugerują, że wydarzeniem przed końcem 4.3 będą Splendid Arataki i Resplendent Beetle Training, czyli festiwal walki z chrząszczami w Itto. Dlatego sensowne byłoby, aby okładka Itto pojawiła się podczas festiwalu.

Banery na broń Genshin Impact 4.3

Jeśli chodzi o sztandary broni, pierwsza faza będzie zawierać charakterystyczną broń Navii „Rozważany wyrok”, 5-gwiazdkowy Claymore z podstanem o wysokiej bazie ataku i współczynniku krytycznym, a w przypadku innej broni spodziewaj się Kształtownika Szczytu lub Pierwotnego Jadeitowego Cięcia .

Jeśli chodzi o drugą fazę, jeśli to Raiden i Itto, w drugiej fazie spodziewaj się Engulfing Lightning i Redhorn Stonethresher. W przypadku czterech gwiazdek jest jeszcze za wcześnie, aby cokolwiek przewidywać.

Nowe zestawy artefaktów

Genshin Impact 4.3 przyniesie dwa nowe zestawy artefaktów – Nighttime Whispers in the Echoing Woodson i Son of Days Past. Pierwsza została stworzona do współpracy wyłącznie z Navią.

W przypadku pierwszego zestawu premia za 2 części zwiększa atak o 18%, a premia za 4 części zapewnia użytkownikowi efekt Złotego Serca na 10 sekund po użyciu umiejętności żywiołu.

Efekt ten zwiększa obrażenia Geo postaci o 16%, a gdy znajduje się pod tarczą przyznaną przez reakcję krystalizacji, premia do obrażeń Geo zapewniana przez efekt zostanie zwiększona o 150% i znika sekundę po efekcie utrata tarczy.

Jeśli chodzi o drugi zestaw artefaktów, jego premia za 2 części zapewnia użytkownikowi 15% premii do leczenia. Tymczasem premia za 4 elementy zestawu daje postaci efekt „Tęsknoty” na 10 sekund podczas leczenia członka drużyny.

Ten efekt Tęsknoty zapisuje całkowitą ilość leczenia, łącznie z przepełnieniem, a kiedy wygaśnie, efekt zamienia się w inny efekt „Fale z tego dnia”. W tym czasie, gdy aktywna postać trafi przeciwnika normalnym, naładowanym atakiem nurkowym, umiejętnością żywiołu lub detonacją żywiołu, zadawane obrażenia zostaną zwiększone o 3% całkowitej wartości leczenia zarejestrowanego przez efekt Tęsknoty. Efekt „Fale tego dnia” również trwa do momentu użycia 10 razy lub po 10 sekundach.

Wydarzenia Genshin Impact 4.3

Jak zapewne wiecie, Genshin oferuje graczom darmową postać podczas wycieczek o numerach parzystych i darmową broń podczas wycieczek o numerach nieparzystych. Flagowe wydarzenie Genshin Impact 4.3 da nam darmową czterogwiazdkową broń, a przecieki sugerują, że będzie to Claymore. Nazwa sztandarowego wydarzenia, w tłumaczeniu z języka chińskiego, to „Taniec głębokiego zamyślenia, zdecydowanie wirującego”. Dodatkowo, tutaj znajduje się lista wszystkich wydarzeń w Genshin Impact 4.3.

  • Wspaniały towar (miejmy nadzieję, że Liben powróci z większą ilością wiedzy o Natlanie)
  • Taniec głębokiego zamyślenia, zdecydowanie wirujący (bezpłatny Claymore)
  • Włócznia pistoletowa i róże
  • Utracone bogactwa
  • Arataki Wspaniały i olśniewający trening chrząszczy

Genshin Impact 4.3 Poprawa jakości życia

Czy jesteś podekscytowany nadchodzącą zawartością Genshin Impact 4.3? Podziel się swoimi komentarzami poniżej!

Źródło: www.bing.com