Data premiery Genshin Impact 4.0?

Przygotuj się na dużą aktualizację Genshin Impact! Specjalny program Fontaine’a ujawnił datę premiery aktualizacji 4.0. Będziesz mógł odkryć wszystkie te nowe funkcje od 16 sierpnia 2023 r. Ta aktualizacja przyniesie nowe postacie, zupełnie nowy region o nazwie Fontanna, podwodne eksploracje i walkę, a także nowe funkcje, które poprawią Twoje wrażenia z gry.

Region Fontaine i jego zatopione tajemnice

Genshin Impact w wersji 4.0 przeniesie nas do tajemniczego regionu Fontaine. Ten nowy obszar gry nie tylko zaoferuje nowe krajobrazy do eksploracji, ale także wprowadzi podwodną mechanikę walki i eksploracji. Będziesz musiał zanurkować w głębinach oceanu, aby odkryć zakopane skarby i pokonać przerażające stworzenia morskie. Ale uważaj, nowe zadania i wyzwanie wypełnienia przepowiedni również urozmaicą twoją przygodę.

Ulepszone wrażenia z gry

Oprócz nowego regionu, Genshin Impact w wersji 4.0 wprowadzi funkcje, które znacznie poprawią wrażenia z gry.Jedną z tych nowych funkcji jest wielopoziomowa mapa, która pozwoli graczom zobaczyć zarówno obszary podziemne, jak i powietrzne. Możesz więc z łatwością eksplorować ukryte lochy i czarujące niebo.

Dodatkowo, aby dać Ci jeszcze więcej swobody w Twojej przygodzie, Twój limit ekwipunku również zostanie zwiększony. Możesz więc zbierać więcej przedmiotów, broni i artefaktów, nie martwiąc się o to, ile miejsca zostało w plecaku.

Ekskluzywne postacie do zdobycia

Skorzystaj także z tego czasu, aby zdobyć nowe postacie z najwyższej półki. Obecnie podczas powtórki baneru masz szansę zdobyć Wędrowca i Kokomi, dwie pięciogwiazdkowe postacie. Ten baner będzie dostępny do 15 sierpnia 2023 r., więc nie przegap tej wyjątkowej okazji.

Wreszcie, wiedz, że Genshin Impact jest dostępny na PS4, PS5, PC i urządzenia mobilne. Wersja 4.0 obejmująca region Fontaine będzie dostępna od 16 sierpnia 2023 r. Przygotuj się na zupełnie nową przygodę i odkryj zatopione sekrety Fontaine!

Źródło: www.siliconera.com