Data premiery Genshin Impact 4.0 dla USA i Kanady, z odliczaniem dla serwera NA

Aktualizacja Genshin Impact 4.0 będzie dostępna 15 sierpnia 2023 roku dla wszystkich graczy w Stanach Zjednoczonych i większości graczy w Kanadzie. HoYoverse zapowiedział, że aktualizacja zostanie uruchomiona 16 sierpnia 2023 r., ale wynika to z używania godziny 11:00 (UTC+8). W rzeczywistości odpowiada to godzinie 23:00 (UTC-4) 15 sierpnia 2023 r. ze względu na różnice w strefach czasowych. Inne strefy czasowe na zachód od UTC-4 to nadal 15 sierpnia 2023 r.

Jednak poniżej znajduje się minutnik dla ciekawskich. Odliczanie dotyczy wszystkich regionów, ponieważ każdy serwer otrzymuje aktualizację Genshin Impact 4.0 jednocześnie. Niektóre określone strefy czasowe w USA są również wymienione w dalszej części tego artykułu dla tych, którzy chcą czegoś więcej niż tylko odliczanie.

Genshin Impact 4.0 Countdown (USA, Kanada i inne kraje Ameryki Północnej)

Jeśli powyższe odliczanie nadal trwa, wskazany czas wskazuje, ile czasu musisz poczekać do uruchomienia Genshin Impact 4.0. Jeśli w dniach, godzinach, minutach i sekundach wszystko wynosi „0”, oznacza to, że łatka jest już dostępna.

To odliczanie rozpoczyna się o godzinie 11:00 (UTC+8) 16 sierpnia 2023 r. Jest to to samo, co o godzinie 23:00 (UTC-4) 15 sierpnia 2023 r., a inne strefy czasowe zostaną wymienione w następnej sekcji tego artykułu. Pamiętaj, że konserwacja rozpoczyna się pięć godzin wcześniej niż wskazano w powyższym odliczaniu.

Nie będziesz mógł grać w grę podczas prac konserwacyjnych, dopóki Genshin Impact 4.0 nie zostanie oficjalnie uruchomiony.

strefy czasowe USA

Oto północnoamerykańskie strefy czasowe, które należy wziąć pod uwagę przy premierze Genshin Impact 4.0 15 sierpnia 2023 r.:

  • Czas standardowy na Hawajach: 17:00
  • Czas letni na Alasce: 19:00
  • Pacyficzny czas letni: 20:00
  • Czas letni w górach: 21:00
  • Centralny czas letni: 22:00
  • Wschodni czas letni: 23:00

Oto kilka stref czasowych, które technicznie otrzymają aktualizację 16 sierpnia 2023 r.:

  • Atlantycki czas letni: 00:00
  • Nowa Fundlandia Czas letni: 12:30

Każdy, kto gra na serwerze amerykańskim, powinien mieć świadomość, że każda inna strefa czasowa na wschód od czasu letniego Nowej Funlandii nieuchronnie nastąpi 16 sierpnia 2023 r. Rzućmy okiem na zawartość, z której mogą korzystać podróżnicy, czekając na rozpoczęcie nowej aktualizacji.

Przegląd Genshin Impact 4.0

Ogłaszanie życzeń związanych z wydarzeniem 4.0

Faza 1: Zwiększona częstotliwość wypadania Lyney (Pyro) z „Spectacle of Phantasmagoria” i Yelan (Hydro) z „Valley Orchid”

Faza 2: Zwiększona częstotliwość wypadania Zhongli (Geo) z „Vago Mundo” i Tartaglia (Hydro) z „Childe”

#GenshinImpact

Banery dla Yelana i Lyneya będą dostępne po uruchomieniu nowej aktualizacji. Oznacza to, że Podróżnicy mogą zdecydować się wydać swoje Primogemy na te 5-gwiazdkowe jednostki lub zatrzymać tę walutę na przyszły sztandar (jak Zhongli i Tartaglia w drugiej połowie wersji 4.0).

Pamiętaj, że Lynette będzie jedną z wyróżnionych 4-gwiazdkowych postaci w pierwszej połowie aktualizacji. Tymczasem Freminet jest znany jako jedna z wyróżnionych 4-gwiazdkowych jednostek w drugiej połowie.

Punktem kulminacyjnym nowej łatki jest uruchomienie Fontaine. Ten region wreszcie będzie można eksplorować, a początek scenariusza misji Archontów będzie dostępny dla graczy od początku aktualizacji. W tej łatce będzie o wiele więcej do zrobienia dla Podróżników, ale wiele zawartości związanej z wydarzeniem zostanie udostępnionych po dniu premiery.

Źródło: www.sportskeeda.com