Data premiery, banery, postacie i więcej: Genshin Impact 4.4

Genshin Impact 4.4: Nadchodzi nowa zawartość

Wkrótce zostanie wydana wersja 4.4 Genshin Impact, która obiecuje wprowadzić wiele nowych funkcji. To właśnie wtedy odbywa się obchody Święta Latarni z okazji Chińskiego Nowego Roku. Poprzednie edycje Lantern Rite wprowadziły nowe skórki, oferowały darmową czterogwiazdkową postać i oferowały nową zawartość. Dlatego mocno zakłada się, że wersja 4.4 Genshin Impact pójdzie jeszcze dalej pod względem nagród. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o dacie premiery, banerach, postaciach i nie tylko.

Data premiery Genshin Impact 4.4

Genshin Impact 4.4 zostanie wydany 31 stycznia 2024 roku, zaraz po fazie 2 wersji 4.3. Każda wersja Genshin Impact trwa 42 dni, a druga faza Genshin Impact 4.3 rozpoczyna się 10 stycznia i kończy 31 stycznia 2024 roku.

Data transmisji na żywo Genshin Impact 4.4

Transmisja na żywo Genshin Impact 4.4 odbędzie się 19 stycznia. Poprzednie transmisje na żywo nadchodzących wydań Genshin Impact były zwykle planowane na kilka tygodni przed danym wydaniem. Ponieważ premiera Genshin Impact 4.4 zaplanowana jest na 31 stycznia, transmisja na żywo zaplanowana na 19 stycznia wydaje się prawdopodobna.

Transmisja na żywo będzie najpierw transmitowana na oficjalnym kanale Genshin Impact na Twitchu, a godzinę później wznowiona na oficjalnym kanale YouTube.

Banery postaci Genshin Impact 4.4

Krążą plotki, że w pierwszej połowie banerów Genshin Impact 4.4 pojawią się Xianyun i Xiao, podczas gdy w drugiej połowie mogą pojawić się Nahida i Yae Miko. Są to jednak plotki i do czasu oficjalnej zapowiedzi lepiej je traktować z przymrużeniem oka.

Banery na broń Genshin Impact 4.4

Pierwsza faza banera broni Genshin Impact 4.4 może zawierać charakterystyczną broń Xianyuna, „Eching Call Crane’a”, a także charakterystyczną broń Xiao, „Pierwotną Jadeitową Winged-Spear”. Sztandar broni Fazy 2, jeśli przecieki z Fazy 2 są dokładne, będzie zawierał charakterystyczną broń Nahidy „A Thousand Floating Dreams” i charakterystyczną broń Yae Miko „Kagura’s Verity”. Genshin Impact 4.4 będzie naprawdę łatką Catalyst.

Nowy region Genshin Impact 4.4: Chenyu Vale

Wreszcie będziemy mieli dostęp do jednego z najbardziej oczekiwanych regionów, Chenyu Vale. Położony na zachód od Liyue, niedaleko Fontaine, region ten słynie z herbaty. Jest znacznych rozmiarów i większość informacji o jego terenie, punktach nawigacyjnych, bossach i materiałach już wyciekła.

W regionie znajdować się będzie ponad 25 punktów teleportacyjnych, dwie Statuy Siedmiu i nowa Domena. Dodatkowo w regionie dostępne będą także nowe zadania światowe, dające graczom jeszcze więcej możliwości eksploracji.

Darmowe postacie i stroje w Genshin Impact 4.4

Wygląda na to, że oprócz umożliwienia graczom wyboru czterogwiazdkowej postaci, Genshin Impact 4.4 umożliwi także wybranie darmowego czterogwiazdkowego stroju. Wersja 4.4 mogła dodać do gry trzy nowe stroje: Ganyu, Shenhe i Xingqiu, zapewniając możliwość wyboru spośród wszystkich czterogwiazdkowych strojów, w tym nowych.

A skoro mowa o opisach nowych strojów, wszystkie opierają się na tym samym motywie przewodnim, czyli połączeniu ciemnoniebieskiego i czarnego koloru.

Wydarzenia Genshin Impact 4.4

Oczywistym jest, że w Genshin Impact 4.4 będzie wiele wydarzeń. Chociaż dokładna liczba nie jest znana, oto lista wszystkich wydarzeń, które wyciekły.

Jakie są Twoje pierwsze wrażenia z Genshin Impact 4.4? Udostępnij je w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: beebom.com