Data i sposób aplikacji Genshin Impact Beta 4.2

Genshin Impact 4.2 Beta: Jak złożyć wniosek?

Data żądania wersji beta Genshin Impact 4.2

Wersja beta Genshin Impact 4.2 została ogłoszona 15 września po transmisji na żywo aktualizacji 4.1. Zgłoszenia dotyczące wersji beta Genshin Impact 4.2 można składać do 19 września, godz. 7:30 czasu wschodniego. Przed zapisaniem się do wersji beta ważne jest podpisanie umowy o zachowaniu poufności. Poniżej przeprowadzimy Cię przez proces ubiegania się o wersję beta Genshin Impact 4.2.

Wymagania wstępne dla Genshin Impact 4.2 Beta

Oto niektóre wymagania wstępne, aby wziąć udział w becie Genshin Impact:

– Bądź członkiem serwera Discord Genshin Impact.
– Posiadaj konto Genshin UID.
– Być starszym niż 18 lat.

Jak zarejestrować się w wersji beta Genshin Impact 4.2?

Po dołączeniu do serwera Discord kliknij ten link, aby podać swoje informacje, takie jak nazwa użytkownika Discord, identyfikator użytkownika, UID Genshin, imię i nazwisko, gatunki gier, które lubisz, jeśli ukończyłeś Spiral Abyss z 36 gwiazdkami i jeśli jesteś 18 lat lub więcej. Ukończenie Spiral Abyss nie jest obowiązkowe, ale zwykle wymaga tego w celu rekrutacji niedoświadczonych ludzi i dużej różnorodności graczy zgłaszających problemy.

HoYoverse przestanie przyjmować zgłoszenia 19 września, dlatego pamiętaj o wypełnieniu i przesłaniu wniosku w terminie, aby nie przegapić swojej szansy. Po wybraniu będziesz musiał podpisać umowę o zachowaniu poufności, aby zgodzić się na zachowanie tajemnicy.

Jeśli chodzi o to, co będziesz testować w Genshin Impact 4.2, jeśli zostaniesz wybrany, możesz spodziewać się rozgrywki i zestawu Furiny; ten ostatni wyciekł niedawno na Reddicie. Poza tym nie ma zbyt wielu informacji na temat Genshin Impact 4.2, ale po wydaniu wersji 4.1 powinniśmy spodziewać się kolejnych przecieków. W końcu wersja 4.2 pojawi się za około dwa miesiące.

To powiedziawszy, wskaźnik akceptacji wersji beta Genshin Impact jest ogólnie bardzo niski, więc nie oczekuj zbyt wiele, bo będziesz rozczarowany. Ponadto zawsze możesz spróbować dołączyć do wielu innych nadchodzących wersji beta.

Źródło: beebom.com