Data i godzina transmisji na żywo Genshin Impact 4.8

Genshin Impact w końcu ogłosił datę i godzinę transmisji na żywo dla wersji 4.8. Ta aktualizacja nie będzie masowa, ale będzie ostatnią wersją przed aktualizacją Natlan. Oczekuje się, że transmisja na żywo ujawni więcej informacji na temat Natlana i nadchodzącej wersji 5.0, która ma być największą aktualizacją w historii Genshin Impact. Oto data i godzina transmisji na żywo Genshin 4.8, łącznie z odliczaniem, abyś tego nie przegapił.

Data i godzina transmisji na żywo Genshin Impact 4.8

Transmisja na żywo Genshin Impact 4.8 zaplanowana jest na 5 lipca o 8:05 (UTC-4). Transmisja na żywo będzie transmitowana na oficjalnych kanałach Genshin Impact na Twitchu i YouTube. Oprócz informacji o nadchodzącej wersji 4.8, w transmisji na żywo będą także dystrybuowane kody rabatowe o wartości 300 Primogemów.

Odliczanie transmisji na żywo z Genshin Impact 4.8

Teraz, gdy ogłoszono godzinę i datę transmisji na żywo Genshin 4.8, poniżej znajduje się odliczanie, które pomoże Ci obejrzeć wydarzenie na czas.

https://www.youtube.com/watch?v=video_id

Oczekuje się, że wersja 4.8 Genshin Impact będzie małą aktualizacją zawierającą tylko jedną nową, pięciogwiazdkową postać, Emilie. Oprócz Emilie spekulowano już na temat powtórek banerów Navii i Nilou. Transmisja na żywo w wersji 4.8 jest ważna głównie ze względu na nadchodzącą aktualizację Natlan 5.0. Społeczność spodziewa się znacznie więcej informacji o Natlanie w następnej transmisji na żywo, zwłaszcza po zwiastunie Natlana, który pojawił się pod koniec transmisji na żywo w wersji 4.7.

Źródło: www.bing.com