Czy powinieneś wyciągnąć Navię w Genshin Impact?

Przewodnik po tym, jak dowiedzieć się, czy warto kupić Navię w Genshin Impact w wersji 4.3

Navia jest zupełnie nową użytkownikiem Geo Claymore i jest w drodze do wydania Genshin Impact w wersji 4.3. Oto przewodnik, czy warto to zrobić, czy nie.

Navia, postać uwielbiana przez graczy

Navia stała się jedną z najpopularniejszych jednostek ze względu na jej wpływ na poszukiwania Archonta Fontanny. Gracze uwielbiają jej postać i atmosferę, którą wnosi, i od dawna czekali, aż będzie można nią grać w grze.

Dlatego też, wraz ze zbliżającym się pojawieniem się Navii, nie można zaprzeczyć, że wielu graczy będzie chciało ją zdobyć. Jednakże, choć jest to niewiarygodne z punktu widzenia projektu, naturalne jest, że gracze kwestionują jego wartość w meta.

Czy warto ciągnąć za Navię w Genshin Impact?

Tak, warto zaopatrzyć się w Navię w Genshin Impact w wersji 4.3. Choć nie mamy oficjalnych informacji na temat jego zestawu, przecieki dostarczyły nam wszystkiego, co powinniście wiedzieć. Jest jednostką DPS, która zadaje wrogom surowe obrażenia geograficzne, podobnie jak postacie takie jak Arataki Itto.

Jedną z pierwszych kluczowych rzeczy do rozważenia w przypadku Navii jest to, że otrzymuje ona obrażenia krytyczne od wniebowstąpienia. Oznacza to, że w przypadku Navii dość łatwo będzie zbudować dobry stosunek szybkości krytycznej do obrażeń krytycznych.

Drugą ważną kwestią do rozważenia jest to, że Navia skaluje się w oparciu o procent ATK. Posiada umiejętność pasywną, dzięki której dla każdego członka drużyny Pyro, Electro, Cryo i Hydro zyskuje 20% wzrost ataku. To może się kumulować dwa razy. Oznacza to, że komponowanie zespołu z Navią będzie wyjątkowo łatwe.

Dodatkowo jedna z umiejętności pasywnych Navii zapewnia, że ​​gdy użyje swoich umiejętności, wszystkie jej ataki zostaną zamienione na Geo i nie będą mogły zostać zastąpione innymi naparami żywiołów. Dlatego nigdy nie stracisz obrażeń i coś takiego jak Constellation Six Bennett będzie z tym działać.

Wreszcie jego umiejętności i ostateczne liczby wyglądają naprawdę dobrze, a jego umiejętności mają jeden z najlepszych projektów wizualnych w całej grze.

Dlatego jako postać będzie niesamowita i na pewno da się ją wciągnąć w grę, jednak należy pamiętać, że jako jednostka Geo nie ma luksusu reakcji żywiołów. Dlatego też obrażenia zadane przez Twoją Navię będą zależeć od inwestycji dokonanych w jej artefakty i broń.

To wszystko, co musisz wiedzieć o wartości Navii w Genshin Impact. Jeśli uznasz to za pouczające, koniecznie zapoznaj się z innymi naszymi przewodnikami po Dexerto.

Źródło: www.dexerto.com