Czy powinieneś strzelać dla Furiny czy Baizhu w Genshin Impact?

Trudny wybór: strzelanie do Furiny czy Baizhu w aktualizacji Genshin Impact 4.2?

Pierwszy baner aktualizacji 4.2 Genshin Impact przedstawia przybycie Hydro Archon Furina Fontaine’a wraz z powrotem Doktora Dendro Baizhu. Każdy baner to trudny wybór, ale często jeszcze trudniej jest wybrać pomiędzy dwiema pięciogwiazdkowymi postaciami, gdy jedna z nich jest nowa. Jest wiele do rozważenia w przypadku umiejętności Furiny i Baizhu, więc oto, co musisz wiedzieć, aby zdecydować, czy chcesz ciągnąć Furinę, czy Baizhu.

Czy warto rekrutować Furinę w Genshin Impact?

Furina to pięciogwiazdkowa postać Hydro Sword, Archont Fontaine i z pewnością warto ją zrekrutować. Jest to niezwykle wszechstronna jednostka wsparcia, która może leczyć, zapewniać silną aplikację Hydro i wzmacniać całą drużynę. Postać Hydro dysponuje niezwykle unikalnym zestawem umiejętności, a jej trzej sprzymierzeńcy – dżentelmen Usher, nadinspektor Seahorse i panna Crabaletta – są tak potężni, że często będą walczyć za ciebie, nawet pod wodą. Furina wyróżnia się wszystkim, czego szukasz w przypadku silnego wsparcia, a nawet wykracza poza oczekiwania. Furina znana jest ze swojej dramatycznej strony i nawet w jej walce chodzi o zrobienie show. Ponieważ jest Boginią Fontanny, Furina jest także jedyną postacią, która może przejść i używać zarówno Pneumy, jak i Ousii. To czyni ją najlepszą postacią do eksploracji Fontaine na podstawie samego tego faktu, ale jej zdolności eksploracyjne są jeszcze potężniejsze dzięki umiejętności chodzenia po wodzie. Furina to jedna z najlepszych postaci, jakie możesz zrekrutować, niezależnie od tego, czy uważasz, że potrzebujesz jednostki wsparcia, czy nie. Nie ma drugiej takiej osoby jak ona i zawsze będzie bardzo wszechstronną i niezawodną jednostką wsparcia, zdolną dopasować się do większości składów zespołu.

Czy warto rekrutować Baizhu w Genshin Impact?

Baizhu to pięciogwiazdkowa postać katalizatora Dendro, zajmująca się leczeniem, ochroną i zapewnianiem ogólnego wsparcia. Jest jedną z najsilniejszych sił leczących w Teyvat i zdecydowanie warto go zrekrutować, jeśli szukasz silnej i wszechstronnej jednostki wsparcia. Mimo że Baizhu jest silny, istnieją inne grywalne jednostki, które mają podobne umiejętności i mogą zrobić kilka rzeczy lepiej od niego. Tarcze Zhongli są znacznie lepsze i sprawiają, że tarcze Baizhu są bardzo słabe, podczas gdy Kokomi ma ogólnie lepsze zdolności leczenia i wsparcia. Osobiście wolałbym mieć w drużynie którąkolwiek z tych postaci niż Baizhu, ale w żadnym wypadku nie jest to zła postać, są po prostu lepsze opcje. Nie ma postaci, która byłaby w stanie zrobić dokładnie to, co Baizhu, dlatego jest on ważną i niezbędną postacią w wielu składach drużyn. Ogólnie rzecz biorąc, warto zrekrutować Baizhu, jeśli szukasz mocnej, wszechstronnej i niezawodnej jednostki wsparcia dla swojego zespołu. Ale jeśli już czujesz, że masz niesamowite jednostki wsparcia, które mają podobne funkcje, takie jak Kokomi, Nahida czy Zhongli, to może nie być warte ich rekrutowania dla ciebie.

Czy chciałbyś Furinę czy Baizhu w Genshin Impact?

Bez względu na to, jakiego rodzaju postaci szukasz, zdecydowanie powinieneś zrekrutować Furinę zamiast Baizhu. Furina jest niezwykle wszechstronną i użyteczną jednostką wsparcia, która może również zapewnić solidne leczenie, podczas gdy Baizhu jest głównie uzdrowicielem, co czyni Furinę zdecydowanie lepszym wyborem. Mimo że Baizhu jest jednym z najsilniejszych pracowników Genshina, patrząc na jego zestaw umiejętności w porównaniu z Furiną, wydaje się niewiarygodnie słaby. Mimo że Furina jest najlepszym wyborem w tym sztandarze, naprawdę nie możesz popełnić błędu przy rekrutowaniu którejkolwiek z postaci i zdecydowanie powinieneś zrekrutować jedną z całą Modlitwą, jaką posiadasz. Nieczęsto widzimy tak dobre zestawienia sztandarów, więc nie jest to sztandar, do którego chcesz uaktualnić, chyba że jesteś zdecydowany zaoszczędzić na nadchodzącą postać, taką jak Navia.

Źródło: www.bing.com