Czy powinieneś strzelać dla Furiny czy Baizhu w Genshin Impact?

Nowa aktualizacja dla wersji 4.2 Genshin Impact

Pierwszy baner aktualizacji Genshin Impact do wersji 4.2 przedstawia pojawienie się Furiny, nowego Archon Hydro Fontaine’a, wraz z powrotem Doktora Dendro Baizhu. Wybór każdego banera jest trudny, ale jeszcze trudniej jest wybrać pomiędzy dwiema przedstawionymi gwiazdami, gdy jedna z nich jest nowa. Jest wiele do rozważenia w przypadku umiejętności Furiny i Baizhu, więc oto, co warto wiedzieć, aby zdecydować, czy sięgnąć po Furinę czy Baizhu

Furina, czy warto jej pożądać? Uderzenie Genshina ?

Furina to pięciogwiazdkowa postać Hydro, Archont Fontaine i zdecydowanie warto ją śledzić. To niesamowita jednostka skupiająca się przede wszystkim na wsparciu, która może leczyć, nakładać silne Hydro i wzmacniać całą drużynę. W zależności od tego, jak zbudujesz jej postać, może ona być również imponującym wojownikiem drugorzędnym. Postać wodna dysponuje niezwykle unikalnym zestawem umiejętności, a jej trzej sprzymierzeńcy – dżentelmen Usher, nadinspektor Seahorse i panna Crabaletta – są tak potężni, że często to oni toczą za ciebie walkę, nawet pod wodą. Furina wyróżnia się wszystkim, czego można oczekiwać od silnego wsparcia lub drugorzędnej postaci wojownika, a nawet wykracza poza oczekiwania. Furina znana jest z dramatyzowania i nawet jej walka jest widowiskowa. Ponieważ jest Boginią Fontanny, Furina jest także jedyną postacią zdolną do zmiany i używania zarówno Pneumy, jak i Ousii. To czyni ją najlepszą postacią, jaką możesz odkryć w Fontaine, ale jej umiejętność chodzenia po wodzie zwiększa jej moc eksploracji. Furina to jedna z najlepszych postaci, jakich możesz pożądać, niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia, czy drugorzędnej postaci bojowej. Nie ma drugiej takiej osoby jak ona i zawsze pozostanie wysoce wszechstronną i niezawodną jednostką, zdolną dopasować się do większości formacji drużynowych.

Baizhu, czy warto pożądać Uderzenie Genshina ?

Baizhu to pięciogwiazdkowa postać katalizatora Dendro, zajmująca się leczeniem, ochroną i zapewnianiem ogólnego wsparcia. Jest to jedna z najsilniejszych sił leczących w Teyvat i zdecydowanie warto jej pożądać, jeśli szukasz potężnej i wszechstronnej jednostki wsparcia. Mimo że Baizhu jest silny, istnieją również inne grywalne jednostki, które mają podobny zestaw umiejętności i potrafią zrobić pewne rzeczy, które on potrafi lepiej. Tarcze Zhongli są znacznie lepsze i sprawiają, że tarcze Baizhu są bardzo słabe, podczas gdy Kokomi ma ogólnie lepszą zdolność leczenia i wsparcia. Osobiście wolałbym mieć w swoim zespole którąkolwiek z tych postaci niż Baizhu, ale to nie znaczy, że Baizhu jest złą postacią. Po prostu są lepsze opcje. Ilekroć potrzebuję ogólnego wsparcia Dendro w moim zespole, Nahida zawsze będzie moim wyborem, ponieważ jest znacznie lepsza niż wszystkie inne postacie Dendro. Jego tarcze nie są imponujące, ale jego zdolność leczenia z pewnością tak. Żadna inna postać nie jest w stanie zrobić dokładnie tego, co Baizhu, jest więc ważną i niezbędną postacią w wielu zespołach. Nie jest ogólnie najsilniejszą postacią wspierającą Dendro, jak Nahida, ale jest dobrą postacią i jedynym pięciogwiazdkowym uzdrowicielem Dendro. Ostatecznie Baizhu jest warte pożądania, jeśli szukasz mocnej, wszechstronnej i niezawodnej jednostki wsparcia dla swojego zespołu. Ale jeśli już czujesz, że masz niesamowite jednostki wsparcia o podobnych funkcjach, takie jak Kokomi, Nahida czy Zhongli, to może nie warto go rekrutować.

Furina czy Baizhu, który wybrać w Genshin Impact?

Bez względu na to, jakiego rodzaju postaci szukasz, zdecydowanie powinieneś pożądać Furiny zamiast Baizhu. Furina to niezwykle wszechstronna i użyteczna postać, która może również leczyć, podczas gdy Baizhu jest przede wszystkim uzdrowicielem, co jak dotąd sprawiło, że Furina była wyborem. Baizhu jest jedną z najlepszych osób zatrudnionych w Genshin, ale patrząc na jej umiejętności w porównaniu z umiejętnościami Furiny, wydają się one niewiarygodnie słabe. Furina jest boginią, więc nie jest to dla niego uczciwa partia, ale ostatecznie to ona jest lepszym wyborem w tym pojedynku. Mimo że Furina jest ogólnie lepszym wyborem, naprawdę nie można się pomylić, pożądając którejkolwiek postaci i zdecydowanie powinieneś pożądać którejkolwiek z nich, spełniając życzenia, jakie masz. Nie często widujemy takie banery, więc nie jest to baner, od którego chcesz uciec, chyba że jesteś zdecydowany zaoszczędzić na nadchodzącą postać, taką jak Navia. Zarówno Furina, jak i Baizhu mają banery z bogatą kolekcją czterogwiazdkowych jednostek, w tym Charlotte, Collei i Beidou. To także debiut Charlotte, więc jeśli jej pragniesz, koniecznie pożądaj jednej z dwóch postaci, gdyż później dołączy do dużej grupy czterogwiazdkowych postaci i będzie bardzo trudna do zdobycia.

Źródło: www.bing.com